iPhone не працює динамік

admin Різні статті

iPhone не чути співрозмовника. Якщо у Вас на iPhone 4 не працює динамік (Вас чують, а ви їх ні) є кілька способів вирішити цю неприємність. Так, таке може статися, і тут ніхто не застрахований. Перші ж дії можуть бути спрямовані на вирішення цієї проблеми за нашою порадою. Якщо ви вирішили все-таки змінити телефон, то раджу почитати статтю про конкурентів iPhone.

Почнемо з того, що і де знаходиться в iPhone 4. Знизу знаходяться два отвори. Один з них відповідає за мікрофон, другий - за вбудований динамік. Посередині знаходиться роз'єм для підключення універсального Apple кабелю.

iPhone 4 верхня і нижня частини телефону Зверху ж знаходиться кнопка вимикання і винуватець-роз'єм 3,5 мм. Ми говоримо про зникнення звуку не з вбудованого динаміка, а з центрального, який знаходиться на лицьовій панелі, тобто коли не чутно співрозмовника. Друга дірка знизу - мікрофон, а не стереодинамік.

iPhone не працює динамік. Замкнуло штекер наушників.

Так, таке може трапитися. Навіть при купівлі нового iPhone 4 ви не застраховані від того, що може замкнути перехідник 3,5 мм, який відповідає за підключення гарнітури. І розімкнути його може допомогти тільки багаторазове втикання і витягування гарнітури. У ряді випадків допомагає. Висмикувати бажано різко.

Слід розуміти, що якщо це сталося в результаті тривалої експлуатації, то вихід один - заміна верхнього шлейфу звуку, одночасно з 3,5 мм аудіороз'ємом.

Не працює динамік iPhone. Некоректне джерело виведення звуку. 

Зазвичай після використання Bluetooth гарнітур може некоректно працювати передача звуку. Зайдіть в налаштування і відключіть Bluetooth гарнітури. Таке може бути при покупці не нового iPhone 4.

iPhone не працює динамік. Ви просто погано не знаєте про всі кнопки на iPhone.

Збоку iPhone є кнопка Mute, що відповідає за приглушений сигнал. Цілком можливо, що ви вимкнули телефон в положення Вимикання звуку. Просто якщо на цій кнопці відображається червона крапка, переведіть її в інше положення. Важіль знаходиться поряд з кнопками гучності і має два положення.

Не працює динамік iPhone. Програмна проблема.

Ви можливо встановили сторонні програми з Cydia або через iTunes. Згадайте, що ви ставили останнім часом, видаліть непотрібні програми і перезавантажте телефон. Іноді зазвичай перезавантажити телефон корисно. Така помилка виникає при установці програми Apollo. Видаліть її з телефону і видаліть всі її сліди у файловій системі телефону за допомогою спеціальних утиліт і перезавантажити телефон - одночасно затиснувши центральну кнопку Home і кнопку живлення Power.

Вконтакте
Pinterest