iTunes не бачить iPhone, iPod або iPad

admin Різні статті

iTunes не бачить iPhone, iPod або iPadДля синхронізації пристроїв компанії Apple з медіатекою комп'ютера і доступу до онлайн-магазину iTunes Store використовується спеціальний додаток - iTunes. На жаль, іноді користувачам яблучних гаджетів доводиться стикатися з тим, що iTunes не бачить iPhone, iPod Touch або iPad. Як можна вирішити подібну проблему?

iTunes не бачить iPhone, iPod або iPad: що робити

Найчастіше подібна проблема виникає при підключенні пристрою до комп'ютера, на якому встановлена ​​ОС Windows - все-таки спочатку програма iTunes заточена під OS X. Тому давайте розберемося, що робити, якщо iPhone не відображається в iTunes в ОС Windows.

Насамперед необхідно переконатися, що у вас встановлена ​​остання версія програми. Для цього в меню Довідка необхідно вибрати пункт Оновлення. iTunes перевірить наявність оновлень і запропонує вам оновити програму, якщо у вас встановлена ​​не актуальна версія.

Якщо і після поновлення програма не бачить пристрій, перевірте кабель: при забрудненні контактів або пошкодженні кабелю підключення може не відбуватися. Також проблеми з підключенням можуть виникати при використанні кабелів сторонніх виробників: такі кабелі придатні для зарядки пристроїв, проте багато з них не підходять для синхронізації з комп'ютером. При можливості потрібно скористатися для перевірки оригінальним кабелем.

Проблема, до речі, може бути не тільки з кабелем, але і з USB-портом в комп'ютері. Спробуйте підключити пристрій в інший порт, бажано розташований на задній панелі системного блоку (портам на передній панелі часто не вистачає живлення). Не варто скидати з рахунків і пошкодження роз'єму пристрою внаслідок неправильної експлуатації. У такому випадку потрібно віднести гаджет на діагностику - можливо, буде потрібно заміна роз'єму.

Ще однією можливою причиною неполадки може бути відсутність компонента Apple Mobile Device Support (AMDS). Взагалі-то він повинен автоматично встановлюватися разом з iTunes, але якщо при установці програми стався збій, компонент може бути відсутнім.

Для того щоб перевірити наявність або відсутність компонента, зайдіть в Панель управління, виберіть розділ Установка та видалення програм або Програми та засоби (в залежності від вашої версії Windows) і пошукайте в списку встановлених програм Apple Mobile Device Support.

Якщо даний компонент в списку відсутній, вам потрібно видалити iTunes і всі пов'язані програми Apple (QuickTime, Apple Software Update, Apple Application Support) і встановити актуальну версію iTunes заново.

У тому випадку, якщо служба AMDS присутня, можна спробувати перезапустити її. Для цього потрібно відключити пристрій і закрити iTunes. Після цього зайдіть в Панель управління і виберіть розділ Адміністрування. Потім потрібно вибрати пункт Служби, знайти в списку службу Apple Mobile Device. Натисніть Зупинити службу, а коли вона зупиниться - Запустити службу перезапустити службу, потрібно відкрити iTunes і спробувати заново підключити iPhone.

Також пристрій Apple може не відображатися в iTunes, якщо в системі відсутній відповідний драйвер USB. Перевірити наявність драйвера можна в диспетчері пристроїв. Підключіть пристрій і закрийте iTunes, клацніть правою кнопкою миші по значку Мій комп'ютер і виберіть пункт контекстного меню Властивості. В Windows XP потрібно перейти на вкладку Обладнання і натиснути кнопку Диспетчер пристроїв, в більш пізніх версіях ОС - клікнути по посиланню Диспетчер пристроїв.

В диспетчері знайдіть пункт Контролери USB, розгорніть його і перевірте, чи є у списку Apple Mobile Device USB Driver. Якщо драйвер в списку є і біля нього не відображаються жодні символи, значить, проблема не в ньому. Якщо драйвер в списку є, ​​але біля нього відображається червоний символ Х, потрібно клікнути по драйверу правою кнопкою миші і включити його.

Якщо біля драйвера відображається запитальний або знак оклику, потрібно клікнути по ньому правою кнопкою миші і видалити, після чого встановити заново. При повній відсутності драйвера в списку, природно, також знадобиться його встановити. При установці драйвера потрібно вибрати установку з диска і вибрати в папці C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers файл usbaapl (usbaapl64 в 64-бітних системах).

Нарешті, ще однією можливою причиною проблеми може бути конфлікт iTunes з ПЗ сторонніх розробників. Найчастіше винні інші програми для підключення мобільних пристроїв, наприклад, Samsung Kies. Для усунення неполадки тимчасово видаліть програму стороннього розробника і перевірте, чи бачить iTunes пристрій. Якщо не бачить, видаліть iTunes і встановіть заново, після чого перевірте знову.

Якщо не допомагає жоден з вищеперелічених рад, спробуйте віднести пристрій до сервісного центру - можливо, проблема не в ОС або програмі, а в несправності самого телефону, плеєра або планшета.

Вконтакте
Pinterest