Як налаштувати на ноутбуці вбудований мікрофон?

admin Різні статті

Як налаштувати на ноутбуці вбудований мікрофон?Сучасні ноутбуки укомплектовані вбудованим мікрофоном, що значно полегшує життя їх власників. Не так давно необхідно було купувати гарнітуру, після чого підключати її до комп'ютера, налаштовувати і перевіряти мікрофон в навушниках т. д. Відповідно, доводилося витрачати додатковий час, кошти. Зараз це робиться простіше, але і автоматично пристрій не включається. Тому давайте спробуємо розібратися, які етапи в себе включає настройка вбудованого мікрофона на ноутбуці.

Як правилно налаштувати вбудований мікрофон в ноутбуці

В першу чергу слід перевірити, чи є даний пристрій на лептопі. Незважаючи на те, що більша частина сучасних ноутбуків оснащена вбудованим мікрофоном, варто зайвий раз переконатися в тому, що ваша техніка входить в цю групу. Для того, щоб упевнитися, слід уважно прочитати документацію до ноутбука, де вказується даний момент.

Крім того, мікрофон можна простежити і через меню Диспетчер пристроїв. Попередньо зайдіть в  Пуск  - Панель управління. Тут виберіть Звук - Запис . У меню, пристрій, якщо воно є в наявності, повинно відображатися. Далі займемося тим, що докладніше розглянемо, що включає в себе налаштування мікрофону на ноутбуці.

Якщо в списку відображається кілька пристроїв, визначити той, що нам потрібен, можна постукавши по корпусу поруч з ним. Біля значка мікрофонів розташовуються зелені смужки. При звуці на одній з них почнуть відображатися коливання. Отже, саме цей пристрій нам необхідно.

Налаштування вбудованого мікрофона

У разі якщо не працює мікрофон на комп'ютері, то безпосередньо настройка починається з перевірки, чи встановлені в ноутбуці драйвера на звукову карту. Якщо їх немає, то викачуємо або встановлюємо з диска, який йде в комплекті з технікою. Якщо вони є, то можна спробувати оновити драйвера звукової карти. Далі через меню Пуск відкриваємо Панель керування. У вікні переходимо на вкладку Звуки та аудіопристрої. В Аудіо натискаємо запис звуку і встановлюємо пристрій, який буде використовуватися за замовчуванням. Після цього потрібно вибрати Гучність і натиснути Додатково.

Тепер перед нами відкривається вікно, в якому знадобиться перейти по посиланнях Параметри - Властивості. Напис Мікрофон необхідно відзначити галочкою, після чого натиснути ОК. Після цього користувач зможе спостерігати повзунок гучності, при перетягуванні якого і налаштовується потрібний рівень звуку. Потрібно сказати, що налаштування мікрофону на ноутбуці hp досить прості. Відрізнятися параметри можуть в різних операційних системах, проте, відмінності між ними будуть незначні.

Важливо: у деяких програмах, серед яких Скайп, знадобиться встановити додаткові налаштування для її коректної роботи. Для того щоб їх дізнатися, в самій програмі зайдіть в розділ Допомога і перегляньте, які саме дії знадобиться зробити.

Деякі утиліти дозволяють більш тонко налаштувати мікрофон. Вибір таких програм залежить, в основному, від типу звукової карти, яка стоїть на ноутбуці. Наприклад, можна встановлювати можливість придушення шуму або позбавлення відлуння. Крім того, виставляється оптимальна відстань від користувача до пристрою і багато іншого. Такі утиліти безкоштовно поширюються в інтернеті, і завантажити їх зазвичай не складає труднощів.

Як видно, налаштувати мікрофон на ноутбуці - процес нескладний і нетривалий. Для того, щоб користуватися пристроєм досить зробити всього декілька дій, після чого воно коректно запрацює так, як треба саме вам.

Вконтакте
Pinterest