Як відключити залипання клавіш

admin Різні статті

Як відключити залипання клавішНа будь-якому комп'ютері за бажанням користувача можна налаштувати можливість залипання клавіш клавіатури. Для одних залипання здасться зручним, іншим же буде заважати. Давайте розберемося, як відключити залипання клавіш, щоб ця можливість вам більше не заважала.

Як відключити залипання клавіш у Windows

Можливість залипання клавіш передбачена в Windows спеціально для людей, яким важко натискати відразу на кілька клавіш одночасно. Наприклад, поєднання клавіш для виклику Диспетчера завдань (Alt + Ctrl + Del ) для багатьох здається складним у плані натискання на клавіатурі. Саме для таких людей і придумано залипання, яке дозволяє натискати клавіші не одночасно, а послідовно без їх утримання.

Нехай залипання клавіш багато в чому може спростити роботу, але геймерам воно сильно заважає. Під час гри досить часто використовуються клавіші Shift і Ctrl для стрільби, прискорення бігу, більш високих стрибків. І якщо на комп'ютері включено залипання, тоді грати з використанням багаторазового натискання клавіші стає неможливим. Саме тому і виникає питання, як прибрати залипання клавіш на клавіатурі ?

Залипання клавіш дуже легко відключити, скориставшись двома методами. Перший - найпростіший: 5 раз поспіль натисніть клавішу Shift для виклику вікна налаштування залипання клавіш. Увійдіть в налаштування і у вікні, приберіть прапорець навпроти пункту Включити залипання клавіш. Щоб застосувати зміни, натисніть ОК.

Є й інший спосіб відключити залипання клавіш на комп'ютері. Зробити це можна через Панель управління. У Windows 7 через меню Пуск відкрийте Панель управління і перемкніть режим перегляду на великі значки ( знаходиться у верхньому правому куті). Тепер увійдіть в Центр спеціальних можливостей  і знайдіть параметр Полегшення роботи з клавіатурою. Далі зробіть все так само, як було описано вище.

На жаль, те що ви прибрали прапорець з залипання клавіш, не означає, що воно знову не увімкнеться під час гри. Саме для цього слід налаштовувати залипання клавіш. Налаштування знаходяться всі в тому ж вікні, де ви відключали залипання. І щоб повністю прибрати залипання, слід в налаштуваннях зняти прапорець напроти пункту Включати залипання клавіш після п'ятикратного натискання клавіші Shift. Після збереження налаштувань можна спокійно грати, залипання клавіш вам більше не заважатиме.

Для відключення залипання клавіш у Windows 8 є свій спосіб. Спочатку увійдіть в Панель управління, для чого наведіть курсор мишки в правий кут екрану. Натисніть Параметри, після чого виберіть Зміна параметрів комп'ютера. У вікні, виберіть Спеціальні можливості, потім перейдіть в пункт меню Клавіатура. Встановіть перемикачі так, як вам потрібно. Правда, і в цьому випадку залипання клавіш знову буде включено після п'ятикратного натискання Shift. Щоб повністю відключити функцію, в викликаному діалоговому вікні слід налаштувати параметри залипання, як це було описано вище для Windows 7.

Зауважте, що окрім залипання клавіш, яке для багатьох є зручним, у вікні спеціальних можливостей клавіатури можна налаштувати інші функції, які здадуться вам корисними. Наприклад, це звуковий супровід між перемиканнями режимів введення (при натисканні клавіш Caps Lock, Num Lock або Scroll Lock), а також фільтрація введення. Вона дозволяє пропускати або сповільнювати короткочасні або повторювані натиснення клавіш і задавати інтервал повторного введення знаків при клавіші.

Вконтакте
Pinterest