Як вирізати музику з відео онлайн

admin Різні статті

Як вирізати музику з відео онлайнБуває так, що з якогось відеофайлу необхідно витягти окремо звуковий ряд. Як це можна зробити? Виявляється, вирізати музику з відео онлайн не так уже й складно, адже для цього є і спеціальні засоби операційної системи, і різні програми-конвертери. Більш того, зробити музику з відео можна, навіть не вдаючись до встановлення якихось додатків, адже все необхідне можна зробити онлайн.

Як легко вирізати музику з відео онлайн

Конвертація в режимі онлайн - найбільш швидкий і зручний спосіб вилрізання музики (або просто звукового ряду) з відеороликів. Благо, на сьогоднішній день сервісів для подібної операції є предостатньо. Як приклад можна розглянути деякі найбільш популярні з них.

Так, онлайн-конвертер відео в аудіо YouTube-mp3.org дозволяє витягувати звук з будь-яких відеозаписів, опублікованих на відомому відеохостингу YouTube. Для початку роботи достатньо просто скопіювати і вставити у вікно сервісу посилання на цікавий для відеоролик в YouTube, а потім натиснути кнопку «Витягнути звук». Через кілька хвилин сервісом буде створений аудіофайл у форматі MP3, який можна завантажити на свій ПК за прямим посиланням, натиснувши на посилання «Скачати». З отриманим файлом надалі можна працювати як з будь-яким іншим MP3-файлом.

Вирізання музики з кліпів на YouTube c допомогою YouTube-mp3.org

Онлайн-сервіс Bender Converter може, в свою чергу, витягувати аудіо з відеофайлів, наявних на локальному ПК користувача. Щоб вирізати музику з відео за допомогою цього сервісу, необхідно спочатку вибрати файл на ПК для конвертації, потім вибрати бажаний формат кінцевого файлу (найзручніше вибрати все той же MP3), а потім натиснути кнопку «Конвертувати». По закінченні конвертації з'явиться кнопка «Завантажити», натиснувши на яку, користувач зможе завантажити готовий аудіофайл до себе на комп'ютер.

Вирізання музики з відео в сервісі Bender Converter

Ще один популярний сервіс, online-audio-converter.com, підтримує конвертацію як файлів з ​​ПК, так і з хмарних сховищ даних (Google Drive, Dropbox, SkyDrive). При цьому можлива обробка відразу декількох файлів. Для вирізання музики з відео в цьому сервісі необхідно завантажити бажаний файл/файли з папки на локальному ПК або ж з свого облікового запису в одному з хмарних сховищ даних, потім вибрати формат і якість конвертації і натиснути кнопку «Конвертувати». По завершенні конвертації сервіс згенерує посилання для скачування отриманих аудіофайлів.

Сервіс для вирізання музики з відео online-audio-converter.com

Англомовний сервіс Zamzar (zamzar.com) відрізняється від вищеописаних тим, що готові аудіофайли після обробки відео він може зберігати на сервері: користувачі можуть обробити кілька бажаних файлів, а вже потім завантажити отриману музику собі на ПК. Користуватися Zamzar для вирізання музики з відео нескладно: потрібно завантажити з ПК один або декілька відеороликів (для незареєстрованих користувачів максимальний сукупний обсяг файлів не може перевищувати 100 Мб), вибрати бажаний кінцевий формат аудіо (традиційно MP3), вказати свій e-mail для отримання результатів і натиснути кнопку «Convert» для старту конвертації.

Сервіс для вирізання музики з відео Zamzar

Описані сервіси підтримують витяг музики з відеофайлів різного формату, включаючи, наприклад, MP4, WMV і AVI. Доступний перелік вихідних форматів аудіофайлів також досить широкий: MP3, WMA, M4A, OGG та ін. І в подальшому отримані після обробки в онлайн-конвертерах файли можна застосовувати за своїм розсудом, скажімо, для монтажу домашнього кліпу або слайдшоу з фотографій.

Вконтакте
Pinterest