Як закріпити папку на панелі завдань Windows 7

admin Різні статті

Як закріпити папку на панелі завдань Windows 7

Як закріпити папку на панелі завдань Windows 7. З даної статті ви дізнаєтесь яким способом можна закріпити потрібну вам папку на панелі завдань в операційній системі Windows 7. Можливо ви скажете що досить просто перетягнути потрібну вам папку на панель але це не так, якщо папку просто перетягнути на панель, то вона буде закріплена у спливаючому списку меню провідника Windows. Отже, для того щоб окремо закріпити папку на панелі завдань потрібно виконати наступну послідовність дій.(також цыкава стаття - Відновлення роботи розширень в Opera 11)

Клацаємо правою кнопкою мишки на вільному місці робочого столу і з контекстного меню вибираємо «Створити> Ярлик», далі у вікні, що, в полі «Розташування об'єкту» вводимо наступну команду:

% Windir%\explorer.exe C:\MyFolder

Тут замість шляхом C:\MyFolder потрібно вказати реальний шлях до папки, яку ми хочемо прикріпити на панель завдань. А полі під назвою «Ім'я ярлика» потрібно вказати потрібну нам назву прикріплюваної папки і для збереження пророблених дій натискаємо на кнопку «Готово». Тепер залишилося натиснути правою кнопкою по ярлику, який ми створили і в контекстному меню вибрати пункт «Закріпити на панелі завдань».

Тут хочемо звернути вашу увагу на те що кожна з ваших закріплених папок буде відкриватися в окремо процесі.

Ось і все про те, як закріпити папку на панелі завдань Windows 7.

P.S. WinMin - що за звірь?

Вконтакте
Pinterest