Як зробити скріншот на планшеті

admin Різні статті

Як зробити скріншот на планшетіПри роботі з планшетом іноді може виникнути необхідність зробити знімок екрана - наприклад, щоб поділитися своїми досягненнями в грі або показати, які у вас встановлені додатки. І якщо процес створення знімка екрана на комп'ютерах і ноутбуках освоїли вже практично всі користувачі, то з планшетом можуть виникнути деякі складності. Як зробити скріншот на планшеті?

Як зробити скріншот на планшеті?

Якщо ви власник планшета iPad, складнощів із створенням знімка екрана виникнути не повинно: для всіх пристроїв на базі iOS ця процедура однакова. Вам потрібно одночасно натиснути кнопку включення і кнопку Додому. Екран при створенні скріншота повинен моргнути, а при включеному звуці ви ще й почуєте звук спрацьовування затвора фотоапарата. Зроблений знімок екрана ви зможете знайти в папці з зображеннями на вашому пристрої.

Зробити скріншот на планшеті, працюючому на ОС Android, можна різними способами: за допомогою поєднання кнопок, за допомогою спеціального додатка або підключивши планшет до комп'ютера. Давайте ознайомимося з усіма способами.

Поєднання кнопок - найпростіший спосіб зробити знімок екрана на планшеті. Різні виробники використовують різні комбінації кнопок. Частіше всього потрібно одночасно натиснути кнопку включення і кнопку зменшення гучності або кнопку включення і кнопку Додому.

Якщо ви все зробили правильно, повинен почутись звук спрацьовування затвора фотокамери. Зазвичай також з'являється спливаюче повідомлення. Готовий скріншот можна буде знайти у відповідній папці (зазвичай в папці для зображень за замовчуванням створюється папка Screenshots ).

У деяких планшетах опція створення скріншоту включена в меню, що з'являється при тривалому натисканні на кнопку живлення. Деякі виробники планшетів пропонують додаткові можливості створення знімків екрану. Так, на планшетах Samsung в панелі навігації є віртуальна кнопка для створення скріншотів, а володарі планшетів Samsung Galaxy Note можуть робити знімки екрану за допомогою цифрового пера S Pen.

Також можна використовувати для створення скріншотів різні додатки. Перевага їх полягає в тому, що багато програм дозволяють редагувати знімки екрану ( кадрувати, додавати різні написи і помітки ), ділитися скріншотами в соціальних мережах і т. п.

Таких додатків існує безліч, так що рекомендувати якийсь конкретний не будемо. Просто зайдіть в Google Play, введіть у пошук слово screenshot і виберіть найбільш підходящий для вас додаток, виходячи з його опису, рейтингу та відгуків. Врахуйте, що більшість подібних програм вимагають наявності root-прав, однак можна знайти серед них і такі, для яких root-права не потрібні (до них відноситься, наприклад, додаток No Root Screenshot It ).

Якщо на вашому комп'ютері встановлений Android SDK, можна зробити знімок екрана, підключивши планшет до комп'ютера за допомогою кабелю USB. Готовий скріншот буде збережений прямо на комп'ютер.

Зайдіть в папку, в яку встановлений Android SDK, знайдіть і запустіть файл ddms.bat. Відкриється вікно, в якому потрібно вибрати пристрій (тобто підключений до комп'ютера планшет ) і вибрати пункт Screen Capture або натиснути клавіші Ctrl + S. Готовий знімок екрану можна зберегти на комп'ютері, натиснувши на кнопку Save.

Нарешті, якщо на вашому планшеті встановлена ​​операційна система Windows 8, зробити скріншот буде теж дуже просто. Потрібно викликати екранну клавіатуру і одночасно натиснути кнопки Windows і PrintScreen.

Як бачите, існує маса способів зробити скріншот на такому гаджет як планшет, і всі вони досить прості. Вам залишається лише вибрати найзручніший.

Вконтакте
Pinterest