Комп'ютер не бачить електронну книгу

admin Різні статті

Комп'ютер не бачить електронну книгуКомп'ютер не бачить електронну книгу. Сучасні електронні читалки стають все розумнішими, деякі моделі навіть оснащені Wi-Fi, завдяки чому ви можете завантажувати книги з інтернету. Але все одно зручніше завантажувати книги з комп'ютера, підключивши електронну книгу за допомогою шнура. Однак трапляється так, що комп'ютер не бачить електронну книгу.

Якщо ПК не бачить електронну книгу, причин цьому може бути досить багато, але всі вони поділяються на дві основні групи: апаратні і програмні. Апаратні причини пов'язані з несправністю «заліза»: проблема може бути в кабелі або роз'ємі. Програмні причини пов'язані зі збоєм в роботі ПЗ комп'ютера або електронної книги.

Комп'ютер не бачить електронну книгу

Для початку спробуйте виключити апаратні проблеми, перевіривши цілісність кабелю і роз'єму. Уважно огляньте роз'єм і кабель на предмет пошкоджень - можливо, їх вдасться помітити неозброєним оком. Якщо у вас є інший кабель, спробуйте підключити електронну книгу з його допомогою (багато читалок оснащені стандартними кабелями mini-USB, так що можна спробувати кабель від іншого пристрою з роз'ємом mini-USB).

Також варто перевірити USB-порти комп'ютера. Наприклад, якщо ви підключили електронну книгу в порт на передній панелі, їй може банально не вистачати живлення, в цьому випадку потрібно підключити її в один із задніх портів. Те ж відбувається і в разі, якщо ви підключаєте книгу через USB-подовжувач. Або ж порт може бути просто несправний, тому потрібно спробувати будь-який інший вільний порт.

Якщо електронна книга повністю розрядилася, комп'ютер може її не побачити. Тому потрібно спочатку підзарядити книгу, а потім підключати її до комп'ютера. Якщо до книжки додається зарядний пристрій, проблем з цим не виникне. Для книги, заряджатимуться від USB, можна окремо придбати спеціальний зарядний пристрій з USB роз'ємом.

Ще одна можлива причина того, що комп'ютер не бажає бачити вашу читалку - занадто велика кількість вже підключених до нього USB-пристроїв. Якщо по USB вже підключені миша, клавіатура, USB-колонки, фотоапарат і кухоль з підігрівом, то ще й книжку комп'ютер просто-напросто не потягне. Якщо в системному блоці багато виходів USB, це ще не означає, що всі вони можуть бути задіяні одночасно.

Іноді причиною того, що комп'ютер не бачить електронну книгу, може бути «глюк» прошивки книги. Для початку спробуйте вимкнути книгу і включити її знову. Якщо в книзі присутній сплячий режим, її треба саме вимкнути, а не переводити в цей режим. Якщо книга при підключенні зависла (таке теж трапляється), можна спробувати її перезавантажити за допомогою кнопки Reset, попередньо відключивши від комп'ютера. У деяких моделях книг за перезавантаження відповідає не окрема кнопка, а тривале натискання кнопки живлення. І комп'ютер на всякий випадок теж перезавантажте - гірше точно не зробите.

Також проблема може бути в драйверах. Щоб перевірити цю здогадку, зайдіть в Панель управління, а в ній - Диспетчер пристроїв. В диспетчері ви побачите список пристроїв, знайдіть у ньому електронну книгу. Клацніть правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт Оновити драйвери. Якщо оновлення драйверів не допомогло, виберіть пункт Видалити. Потім відключіть електронну книгу, перезавантажте комп'ютер і спробуйте підключити її заново.

Наостанок спробуйте підключити вибрану електронну книгу до якого-небудь іншого комп'ютера. Якщо з'ясується, що не бачить електронну книгу тільки ваш комп'ютер, а на інших все нормально, то проблема саме в вашому ПК, а книга ні в чому не винна. Якщо ж інші комп'ютери теж відмовляються бачити книгу, то проблема з книгою, тому варто віднести її в сервіс: фахівці визначать «винуватця» (це може бути прошивка або залізо) і усунуть несправність.

Вконтакте
Pinterest