Microsoft Office 13 (Customer Preview)

admin Різні статті

Генеральний директор Microsoft Стів Балмер анонсував на спеціальному заході в Сан-Франциско (Каліфорнія, США) попередню версію (Customer Preview) новітнього набору офісних додатків Microsoft Office.

До складу продукту входять програми Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher та Access. Вони отримали кардинально перероблений інтерфейс, адаптований під пристрої різних типів, у тому числі планшетні комп'ютери з сенсорним екраном. Microsoft підкреслює, що працювати з додатками однаково зручно як за допомогою клавіатури і миші, так і за допомогою пальців або електронного пера.

Microsoft Office 13 (Customer Preview)

Microsoft Office 13 передбачає тісну інтеграцію з «хмарними» службами, перш за все онлайновим сховищем SkyDrive. Всі документи за замовчуванням будуть зберігатися на серверах в Інтернеті, що дозволить отримувати до них доступ з будь-якого пристрою - персонального комп'ютера, планшета або смартфона. Працювати з файлами користувачі зможуть і в офлайні; синхронізувати дані можна після відновлення з'єднання з Мережею. Крім того, в новому офісному пакеті передбачені засоби синхронізації налаштувань, шаблонів, словника і інше.

Microsoft Office 13 (Customer Preview)

Microsoft Office отримав розширені соціальні функції. Наприклад, можна переглядати пошту з кількох електронних адрес, новини з Facebook і LinkedIn в єдиному інтерфейсі через Outlook. З виходом повної версії продукту можна буде спілкуватися один з одним за допомогою Skype(читайте статтю - Як встановити Skype на комп'ютер), включаючи 60 хвилин безкоштовних міжнародних дзвінків щомісяця на стаціонарні телефони більш ніж в 40 країнах і на мобільні телефони в 7 країнах.

Microsoft Office 13 (Customer Preview)

Домашнім користувачам Microsoft запропонує редакцію Office 365 Home Premium, що передбачає виділення 20 Гб дискового простору на серверах SkyDrive. На підприємства малого і середнього бізнесу орієнтована версія Office 365 Small Business Premium з розширеними засобами обміну інформацією та підтримкою відеоконференцій у форматі високої чіткості. На великих корпоративних замовників розрахована найбільш повна редакція Office 365 ProPlus.

Microsoft Office 13 (Customer Preview)

Microsoft відзначає, що на комп'ютери під управлінням Windows RT буде інсталюватися пакет Office Home and Student 2013 RT, до складу якого входять програми Word, Excel, PowerPoint і OneNote. Ця версія продукту, зокрема, буде поставлятися разом з планшетами Surface.

Ціни на новий Office обіцяють назвати восени. У продаж продукт надійде в кінці 2012 або на початку 2013 року, після виходу операційної системи Windows 8 ().

Microsoft Office 13 (Customer Preview)

Скачати Microsoft Office 13 можна за посиланням - http://www.microsoft.com/ru-ru/office/preview (для тестування). Поспішайте, поки є можливість безкоштовно потестувати новий Office.

Вконтакте
Pinterest