Що таке MinWin?

admin Різні статті

MinWin

MinWin. У мережі Інтернет дуже часто можна зустріти згадку терміна «MinWin». Даний термін викликає дуже багато непорозумінь і питань від звичайних користувачів. У даній статті ми  детально розберемося в даному терміні і зрозуміємо що він означає.

У сучасній операційній системі Windows 7, у тому числі і Server Core, MinWin є NT ядром системи до якого додаються основні компоненти для користувацького режиму і основні, необхідні драйвера. Що стосується повних редакцій операційної системи Windows 7, то MinWin включає додатково безліч інших потрібних компонент.(Також читайте - Збереження налаштувань Opera)

Так у загальних рисах можна сказати що всі редакції операційних систем Windows 7, мають у своїй базі MinWin. Але неможливо перетворити на MinWin той же Server Core оскільки перший включає в себе додаткові настройки і файли.

Вже з даної інформації можна зробити сміливий висновок, MinWin не являє собою нове системне ядро.

Так можна припустити що MinWin являє собою мінімальний шматочок операційної системи Windows, який забезпечений всім необхідним для будівництва всіх редакцій операційної системи. Розмір MinWin складає цілих 28 Мб хоча мінімальна операційна система Linux може поміститься на дискеті.

Можна сказати і те що більша частина роботи творців MinWin залишилося прихованої і буде помітна лише в нових версіях операційної системи Windows. А зараз можна відзначити одну заслугу творців, яка полягає в наведенні порядку в залежностях між базовими компонентами системи. Якщо подивитися на MinWin з цього боку, то вона просто є демонстрацією нових можливостей Windows.

У цій статті ви зможете знайти выдповыдь на питання - Як відключити повідомлення про помилки

Вконтакте
Pinterest