Настройка APN для Android, iPhone, Blackberry

admin Різні статті

Настройка APNУ цій статті ми розглянемо налаштування APN для Android, iPhone, Blackberry. З кожним оператором прийдеться розбертися окремо. А точніше - розберемося з налаштуваннями мобільного інтернету для смартфонів.

  Настройка APN для смартфонів на базі Android - Вибираємо налаштування, потім - Мережа, потім - Мобільні мережі, потім другий пункт - Точки доступу. Створюємо нову точку доступу і вписуємо параметри оператора, зберігаємо точку доступу, вибираємо її як основну і виходимо.

Настройка APN для смартфонів iPhone - Відкриваємо Установки> вибираємо Основні> відкриваємо пункт Мережа> відкриваємо Мережа передачі даних - У даному пункті - в розділі Мобільні дані прописуємо наш APN

Настройка APN для смартфонів Blackberry - вибираємо Настройки, потім Розширені настройки, Протокол TCP/IP - в меню вписуємо APN, зберігаємо. Нагадуємо, що в Blackberry пакетна передача даних браузера і поштовий клієнт не підтримуются, а тільки Wi-Fi, а всі сторонні програми - наприклад Opera - працюватимуть через APN. Для повноцінної роботи потрібно пришивати смартфон так званими сервіс-буками вбудованими цими даними оператора, зокрема це робить МТС при укладанні контракту Blackberry Internet Service.

Вартість трафіку GPRS, EDGE, 3G, CDMA-EVDO

Тут складно припустити. Тарифні плани у кожного оператора різняться. Але ми зможемо Вам запропонувати дізнатися розцінки.

Виділений трафік на період - кількість виділених мегабайт трафіку на день чи місяць, які ви можете використовувати. Зазвичай входить в абонплату або підключається як послуга за певну плату. Наприклад, life пропонує 300 МВ трафіку в місяць. Нові мегабайти нараховуються в новий період (у даному випадку - в наступному місяці). У разі закінчення трафіку - ви починаєте витрачати новий трафік за стандартним тарифом за кожен мегабайт. А вони можуть бути дорожче, і оплата йде відразу з Вашого балансу.

Оплата за одиницю трафіку. - Кожен оператор зв'язку має свої тарифні плани на одиницю трафіку - 1 МВ завантаженої або відправленої інформації. Вартість їх залежать як від самого оператора зв'язку, так і від умов Вашого контракту.

А як багато трафіку я буду витрачати?

В цілому для спілкування в мережі в програмах месенджерах, перегляду сторінок і обміну поштою без завантаження вкладень, Вам може вистачити 200-300 МВ мобільного трафіку на місяць. Тут зрозуміло - можна обмежитися підпискою на пакет трафіку. Взяти або по днях, або сумарний. У разі розмов по Skype, перегляду відео онлайн, відправки та отримання вкладень - розмір трафіку залежить від кількості та розміру цих вкладень, і тут може і гігабайтом не обмежитися. У даних випадках або беріть пакет дешевше, або оператора з хорошими умовами.

А як економити трафік?

Наприклад, якщо ж ви будете користуватися підключенням Wi-Fi для завантаження програм, відправки фото, отримання вкладень у пошті, синхронізації контактів онлайн, і іншими речами, ненажерливими по трафіку, то ви можете серйозно заощадити. Залиште мобільну передачу даних просто для підтримка статусу онлайн - повідомлення про пошту, терміновий перегляд сторінок, спілкування в месенджерах ICQ, Jabber, Вконтакте, Facebook, Skype Чат.

А якщо часто завантажуєте веб-сторінки - встановіть більш економний браузер. В якості нього виступає тільки один - це Opera. За допомогою Opera сторінки в режимі Opera Turbo важать в рази менше, хоч і функціонал обмежений. Але чи є сенс витрачати 3 MB якщо можна 25 kB? Для читання сторінки звичайно краще вибрати другий варіант.

Ось і все про налаштування APN для Android, iPhone, Blackberry.

Вконтакте
Pinterest