Навіщо потрібні чохли для смартфонів і планшетів?

admin Різні статті

Чохли для смартфонів і планшетів

Чохли для смартфонів і планшетів. Ми купуємо модний дорогий смартфон, або планшет. Або відеокамеру. І нам пропонують купити чохол за пристойну суму. Може не варто брати? Чи все-таки варто? Давайте розберемося.

Розглядаючи пристрій, будь то нова модна відеокамера, або фототаппарат, або планшетний ПК, або смартфон, ми можемо побачити наступне: чохол або сумка за 50 чи 100 доларів. Починаємо думати. А чи варте воно тих грошей? Чи не переплачуємо ми? Чи варто купувати такий дорогий оригінальний чохол?

Оригінальні чохли для смартфонів і планшетів.

Унікальність оригінальних чохлів

  • Оригінальні чохли зазвичай відрізняються тим, що вони:
  • Максимально підігнані під розмір
  • Мають брендування (назва або логотип виробника)
  • Виконано з оригінальних матеріалів
  • Можуть виконувати альтернативні функції (наприклад iPad Smart Cover - може автоматично вводити в сплячий режим iPad 2)
  • Вартість даних чохлів визначається виробником і звичайно не може бути нижче цієї ціни
  • Можуть входити в стандартну комплектацію, або продаватися опціонально
  • Завжди представлені на сайті виробника пристрою

В цілому, ви купите до свого пристрою те, що ще більше підкреслить Вас як власника, додасть зручності і захистить пристрій від подряпин, випадкових падінь і багатьох інших дрібних неприємностей, з якими може зіткнутися власник товару в процесі експлуатації.

Вартості чохлів можуть бути серйозно завищені. Здогадатися неважко, оригінальні аксесуари в Україні не виробляються, а під унікальні товари не скрізь можна їх взагалі знайти. Мабуть, той хто купив iPad 2, зрозуміє, що для його розміру підібрати зручний чохол не так то просто. А коштує сам iPad чимало. Зрозуміло, що на ціну впливає безліч чинників - ціна самого аксесуара, його доставка (вони не завжди маленькі і зазвичай відповідають розміру самого товару).

Чи є дешевші альтернативи чохлам для смартфонів і планшетів?

Не сперечаюся, чим товар популярніший, тим конкурентніша боротьба на ринку аксесуарів. Чохли на той же iPad можуть бути від безлічі виробників, і ціна варіює від 10 до 60 доларів. Тобто дешеві варіанти ми знайти можемо. Другим фактором проти купівлі оригінального чохла може бути те, що він є в стандартній комплектації. Але смію зауважити, дуже невелика кількість товарів ними комплектується ...(Між іншим почитайте про кращі android планшети)

Які кращі альтернативні чохли для смартфонів і планшетів?

Так, на це запитання є відповідь. Такі фірми, як I-nique, Noreve, OtterBox, є фірмами виробниками альтернативних чохлів з світовим ім'ям. Чим же вони відрізняються?

Noreve - фірма виробник чохлів для смартфонів, планшетних ПК різних фірм виробників - HTC, RIM Blackberry, Apple. Відрізняється від конкурентів виробництвом чохлів і аксесуарів з оригінальної шкіри. Вартості даних чохлів варіюють у межах 400 грн

OtterBox - фірма, що спеціалізується на виконанні чохлів з ударостійкого пластику, захистом від вологи. Максимальна підгонка під розмір дозволяє залишити активними всі функціональні кнопки, роз'єми, і зберегти чутливість сенсорних панелей. Дані чохли серйозно варіюють за вартістю, що може стати причиною постійного пошуку акцій на дані чохли. Світове ім'я вони отримали за рахунок високої якості і своєї ніші на ринку

I-Nique - дешевша фірма виробник чохлів, відрізняється торговою маркою Tuff-Luv, що відзначилася на ринку унікальних аксесуарів для планшетів Archos.

Ось і все про те навіщо потрібні чохли для смартфонів і планшетів.

Вконтакте
Pinterest