Не працює Play Market

admin Різні статті

Не працює Play MarketНа всіх пристроях, що працюють на операційній системі Android версії 2.2 і вище, встановлений системний додаток Google Play Маркет, що дозволяє завантажувати Android-додатки та ігри з магазину Google Play. На жаль, іноді в роботі цього додатка трапляються збої, і він може перестати працювати. Що робити, якщо у вас не працює Play Market?

Що робити, якщо не працює Play Market

Насамперед перевірте, чи присутнє інтернет-з'єднання. Можливо, у вас просто відключився Wi-Fi або швидкості мобільного інтернету не вистачає для роботи з Play Маркет. Вимкніть інтернет і підключіть його знову, перевірте, чи працюють інші програми, яким потрібно інтернет-з'єднання (те ж Instagram, наприклад).

Якщо з інтернетом все гаразд, перезавантажте ваш телефон або планшет: гірше від перезавантаження не стане, але часто саме воно «лікує» незначні програмні збої. Для перезавантаження просто вимкніть апарат і увімкніть його знову. У деяких пристроях при тривалому натисканні на кнопку включення можна вибрати опцію «Рестарт».

Однак іноді ці нехитрі маніпуляції не допомагають впоратися з проблемою. У подібних випадках потрібно очистити кеш додатку Google Play Market. Для цього необхідно зайти в налаштування пристрою і знайти в списку налаштувань диспетчер додатків. У різних пристроях він може називатися по-різному, наприклад, просто Програми, але в будь-якому випадку в меню налаштувань повинен бути розділ для управління встановленими додатками.

У списку додатків (розділ Все) знайдіть Google Play Market і натисніть на назву програми, щоб відкрити її властивості. У властивостях знайдіть розділ "Кеш" і натисніть "Очистити кеш''. Після очищення кешу перезавантажте пристрій, а потім спробуйте запустити додаток і перевірити, чи працює він.

Що робити, якщо не працює Play Market

Якщо очищення кеша не допомогло, можна спробувати очистити дані. Для видалення даних натисніть Очистити дані в властивостях програми (цей пункт знаходиться трохи вище, ніж пункт очищення кешу ).

Що робити, якщо не працює Play Market

Якщо і це не допомогло, можете спробувати точно таким же чином очистити кеш і дані у програм Сервіси Google Play і Google Services Framework. Після кожної маніпуляції на всякий випадок перезавантажуйте пристрій, перш ніж перевірити, чи працює Play Market.

Слід пам'ятати, що для коректної роботи Google Play в телефоні або планшеті повинні бути включені фонова передача даних і синхронізація облікового запису Google.

Іноді користувачі стикаються і з іншою проблемою: вони не можуть знайти значок Google Play Маркет, щоб запустити програму. Нагадаємо, що пристрої з ОС Android версії нижче 2.2 не підтримують Google Play Market, альтернативою для подібних пристроїв є додаток Android Market. Так що перевірте, яка версія операційної системи встановлена ​​на вашому пристрої (це можна подивитися в настройках, розділ Про телефон / Про планшет / Про пристрій).

Потім слід переконатися, що цей системний додаток не було відключено в налаштуваннях. Для цього потрібно зайти в налаштування пристрою і відкрити список всіх додатків. Знайдіть у списку шукане додаток, натисніть на нього і виберіть команду Включити, якщо він відключений.

Нарешті, ви могли просто випадково видалити ярлик Google Play Market з робочого столу. Щоб його повернути, зайдіть в список програм і перетягніть потрібний додаток назад на робочий стіл.

Вконтакте
Pinterest