Не працюють розширення Opera 11

admin Різні статті

Не працюють розширення Opera 11

Не працюють розширення Opera 11. Дуже багато шанувальників відомого інтернет браузера Opera після виходу її нової версії Opera 11 виявили одну неприємну ситуацію, а саме деякі з розширень браузера геть відмовляються працювати. Якщо спробувати провести які-небудь настройки розширення, вимкнути, ввімкнути або ж активувати дозвіл, браузер просто закривається і пропонує користувачеві надіслати звіт про помилку в технічну підтримку браузера.(Якщо ви не знаєте як налаштувати мережу, читайте статтю про мережеві налаштування у Windows)

Ми ж спробували з'ясувати в чому причина такої поведінки браузера і з'ясували що така проблема виникає якщо ви використовуєте операційну систему Windows 7 і ім'я користувача у вас введено російськими символами або ж після оновлення з версії Opera AC до версії Opera 11.

Якщо у вас трапилася така неприємність, то не варто впадати у відчай оскільки виправити таку ситуацію досить просто. А як це зробити ми зараз вам і розповімо. Отже, якщо у вас не працюють розширення Opera 11, то вам потрібно в папці з встановленим браузером (в більшості випадків це C:\Program Files\Opera) знайти файл operaprefs_default.ini і відкрити його за допомогою програми Блокнот. У цьому файлі шукаємо рядок:

User javascript File = C:\Documents and Settings\����\Application Data\Opera\opera

І міняємо його на наступний

User javascript File = C:\Documents and Settings\ім'я_користувача\Application Data\Opera\opera

Тут замість Ім'я_користувача вказуємо ваше реальне ім'я користувача Windows.

P.S. Дізнайтеся як закріпити папку на панелі завдань

Вконтакте
Pinterest