Не працює відео Вконтакті

admin Різні статті

Не працює відео ВконтактіПопулярна соціальна мережа В Контакті дозволяє завантажувати відеоролики і переглядати їх в режимі онлайн. Однак кожен користувач напевно хоча б раз стикався з ситуацією, коли той чи інший відеоролик не відтворюється. Що робити, якщо не працює відео ВКонтакті?

Причини цього можуть бути різними, але умовно їх можна розділити на три великі групи: причини на стороні сервера, причини на стороні провайдера і причини на стороні користувача (тобто, вас).

Не працює відео Вконтакті

Якщо у вас не завантажується відео В Контакті через проблеми на сервері, то проблема, швидше за все, буде спостерігатися з окремими відеороликами (так як сайт розташований на великій кількості серверів і різні відео завантажені на різні сервера). При цьому відео на інших сайтах (наприклад, YouTube) будуть відтворюватися нормально. У цьому випадку ви нічого не можете зробити - залишається чекати, поки проблема на сайті буде вирішена.

Як розблокувати свою сторінку в контакті

Ще однією причиною того, що у вас не працює відео В Контакті, може бути низька швидкість інтернету, в якій найчастіше винен провайдер. У такому випадку відео підвантажується по трохи, немов би ривками, а іноді не відтворюється взагалі.

Якщо вам необхідно переглянути ролик прямо зараз, спробуйте вибрати більш низьку якість відтворення. Якщо і це не допомагає, виміряйте швидкість інтернету. Якщо вона виявилася занадто низькою, звертайтесь в техпідтримку вашого провайдера і вирішуйте проблему з ним.

Але найпоширеніша причина того, що не показує відео вконтакті - це проблема з браузером користувача (перевірити це можна, спробувавши відтворити відео за допомогою іншого браузера). Швидше за все, у вас або встановлена ​​застаріла версія плагіна для перегляду флеш-відео, або одне з встановлених доповнень для браузера не дає відео нормально відтворюватися.

Як знайти людину Вконтакті за id

Якщо у вас встановлена ​​не остання версія браузера, поновіть його до актуальної версії. Можна спробувати перевстановити браузер (видалити і поставити з нуля), але не забудьте перед цим зберегти закладки, щоб не втратити все нажите непосильною працею.

Також не завадить перевстановити Adobe Flash Player; при цьому бажано не встановлювати нову версію плеєра поверх старої, а повністю видалити стару і тільки після цього встановити нову.

Також проблема може полягати в конфлікті між драйверами на відеокарту і флеш-плеєром. Для її вирішення клікніть по відеоролику правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню пункт «Параметри» і зніміть галочку з пункту «Увімкнути апаратне прискорення».

Ще можна спробувати відключити плагіни для блокування реклами. Вони, до речі, можуть бути частиною як браузера, так і антивірусної програми або файервола, так що подумайте, які встановлені на вашому комп'ютері програми можуть блокувати флеш-конент, і тимчасово вимкніть їх все. Якщо проблема була саме в цьому, вам потрібно буде внести сайт vk.com в список виключень відповідних плагінів/програм.

Якщо у вас встановлені будь-які доповнення для скачування аудіо чи відео з сайту В Контакті, спробуйте їх відключити і перевірте, чи буде відтворюватися відео. Ви, звичайно, можете сказати: доповнення у мене стоїть давно, а проблеми з відтворенням відео з'явилися тільки зараз.

Але справа в тому, що сайт постійно розвивається і розробники можуть вносити певні зміни, які стосуються відтворення відео. Якщо розробник плагіна для браузера не встиг його оновити з урахуванням останніх змін на сайті, з відтворенням відео можуть спостерігатися проблеми.

Нарешті, очистіть кеш браузера і перевірте комп'ютер на віруси: гірше від цього точно не стане, але в деяких випадках допомагає.

Щоб у вас як можна рідше виникали проблеми з відтворенням відео, потрібно регулярно оновлювати браузер і флеш-плеєр, стежачи за тим, щоб на вашому комп'ютері завжди стояла актуальна версія ПЗ.

Вконтакте
Pinterest