Не включається планшет

admin Різні статті

Не включається планшетРаніше планшетні комп'ютери були свого роду розкішшю, але з появою бюджетних ліній стали доступні масовому споживачеві. На жаль, жоден планшет не застрахований від проблем і поломок, незалежно від його вартості і віку. Одна з найпоширеніших проблем - коли після перезавантаження не включається планшет. Що робити в такому випадку?

Що робити якщо не включається планшет

Всі причини проблем з планшетом можна розділити на дві великі групи - програмні збої і апаратні збої. Перші пов'язані з операційною системою гаджета, другі - з його начинкою. Також читайте статтю про те, чому не включається електронна книга.

Причина апаратних збоїв - фізичні ушкодження. Якщо ви випадково вдарити або кинути планшет, апаратні проблеми можуть проявитися не відразу. Якийсь час пристрій може працювати нормально, а потім не включитися після чергового перезавантаження.

Тому якщо у вас не включається планшет, першим ділом згадайте, чи не падав він недавно, і огляньте пристрій на предмет пошкоджень. Якщо на поверхні планшета є подряпини, тріщини і т. д., вам пряма дорога в сервісний центр. Самостійно ремонтом займатися не рекомендуємо, особливо якщо планшет на гарантії. Краще довірте ремонт фахівцеві.

Якщо видимих ​​пошкоджень немає, можливо, причиною є програмний збій ОС Android. Для початку спробуйте просто натиснути на кнопку включення, потримати її секунд 15, після чого відпустити і спробувати включити планшет, як зазвичай, простим натисканням кнопки.

Що робити якщо не включається планшет

Не включається планшет

Якщо це не допомогло, спробуйте перезапустити планшет вручну. Для цього знайдіть кнопку перезавантаження. У більшості гаджетів вона невелика і втоплена в корпус, щоб їх не можна було перезавантажити випадковим натисненням. Тому для перезавантаження доведеться використовувати гострий предмет - зубочистку, товсту голку, скріпку і т. п. Натискайте на кнопку акуратно, щоб випадково не пошкодити її.

Якщо просте перезавантаження не допомагає, можна спробувати так зване жорстке перезавантаження (Hard Reset). Таке перезавантаження робить відкат системи, тобто повертає операційну систему Android до заводських налаштувань, які були при покупці. Враховуйте, що при цьому будуть видалені всі встановлені вами програми та завантажені безпосередньо в пам'ять планшета файли, так що до цього способу потрібно вдаватися тоді, коли звичайне перезавантаження не допомогло.

У планшетів різних виробників (і навіть різних моделей одного виробника) свої комбінації для Hard Reset. Зазвичай необхідно затиснути кнопку включення (Power) та/або перезавантаження (Reset) і ще одну або кілька кнопок. Точну комбінацію для вашого пристрою можна прочитати в інструкції або знайти в Інтернеті. Перед відкотом можна про всяк випадок витягти з планшета SIM-карту і карту пам'яті.

На екрані з'явиться меню. У ньому потрібно буде вибрати пункт Settings, далі - Format System і, нарешті, - Reset Android. Для навігації між пунктами в більшості планшетів використовуються клавіші збільшення/зменшення гучності, для вибору пункту - клавіша включення. В ідеалі після перезавантаження планшет повертається до заводських налаштувань і починає нормально функціонувати.

Також можна спробувати перепрошити планшет, тобто заново встановити на нього операційну систему. Уcтановки Android на різні планшети може відрізнятися, якщо ви ніколи не перепрошивали пристрій самостійно, краще звернутися за допомогою до того, у кого є в цьому досвід. Також слід врахувати, що після перепрошивки зазвичай анулюється гарантія на пристрій.

Трапляється й так, що планшет запускається, але екран залишається темним, через що може здаватися, що планшет не включився. Причиною цьому зазвичай є несправність відеоадаптера. Якщо у планшета вийшов з ладу відеоадаптер, слід звернутися до сервісного центру.

Вконтакте
Pinterest