Не заряджається планшет

admin Різні статті

Що робити якщо не заряджаться планшетНа жаль, планшетні комп'ютери, як і будь-які інші гаджети, схильні до поломок. Одна з найпоширеніших проблем, з якими стикаються їх власники - коли при підключенні до мережі не заряджається планшет. Що робити в такому випадку? Як визначити причину несправності й усунути її?

Що робити якщо не заряджаться планшет

Причина може бути не в самому планшеті, а в електромережі: досить рідко напруга в мережі дотягує до номінальних 220 вольт. Якщо у вас одночасно включено занадто багато електроприладів, цілком можливо, що планшету напруги вже не вистачає.

Перевірити напругу можна за допомогою спеціального індикатора. Також існують джерела безперебійного живлення, що показують вхідну напругу. Якщо ні того, ні іншого у вас немає, спробуйте відключити всі зайві електроприлади і знову поставити планшет на зарядку.

Але насправді досить рідко доводиться зіткнутися з настільки плачевною ситуацією з напругою в мережі, коли її не вистачає навіть для зарядки планшета. Тому найчастіше причина проблеми криється в несправності зарядного пристрою, акумулятора або контролера живлення в самому планшеті.

Перевірити справність зарядного пристрою можна, спробувавши зарядити планшет за допомогою справного. Якщо він почав заряджатися, проблема саме в зарядці. Зазвичай простіше придбати новий зарядний пристрій, ніж намагатися відремонтувати старий. Якщо під рукою немає справного зарядного пристрою, можна замість нього спробувати зарядити планшет за допомогою кабелю USB.

Якщо планшет так і не почав заряджатися, спробуйте перевірити інші причини. Іноді вся справа у відсутності нормального зарядного пристрою до планшета. Зачистіть роз'єм планшета і контакти самого зарядного пристрою і спробуйте знову поставити планшет на зарядку.

Не заряджаться планшет

Не заряджаться планшет

Також можна спробувати обережно поворушити кабелем зарядки в різні сторони під час зарядки; якщо при якомусь певному положенні кабелю зарядка почалася, значить, пошкоджений роз'єм.

Іноді планшет не заряджається після того, як розрядився, що називається, в нуль і потім довго лежав без діла. У такому випадку потрібно поставити його на підзарядку і почекати деякий час: пристрій може почати заряджатися не відразу. Можете кілька разів спробувати включити/виключити планшет довгим натисканням на кнопку живлення: можливо, це допоможе йому прокинутися.

Якщо жодна з перерахованих вище порад не допомогла, несіть планшет разом з блоком живлення в сервісний центр. Там точно визначать причину несправності і порадять, як її усунути.

Також можна зіткнутися з тим, що планшет прекрасно заряджається від мережі, а від комп'ютера через USB-кабель - ні. У такому випадку проблема може полягати в несправності кабелю, пошкодженні порту USB в планшеті або несправності USB-роз'єму в комп'ютері.

Іноді планшету при підключенні до комп'ютера банально не вистачає живлення. Зазвичай це відбувається в тому випадку, якщо планшет підключений до порту USB на передній панелі або через подовжувач/хаб. Також живлення може не вистачати, якщо до комп'ютера одночасно підключено багато USB-пристроїв, спробуйте відключити всі пристрої, які вам в даний момент не потрібні.

Також не можна виключати ймовірності того, що планшет підключений до комп'ютера в несумісному режимі або не підтримує функцію зарядки по USB (якщо у вас дешевий китайський планшет, від нього взагалі можна чекати чого завгодно).

Отже, якщо у вас перестав заряджатися планшет, для початку спробуйте виключити всі перераховані вище можливі причини. Якщо нічого не допомогло, швидше за все, проблема з акумулятором або залізом, допомогти в таких випадках можуть тільки в сервісному центрі.

Вконтакте
Pinterest