Не заряжается iPhone

admin Різні статті

Не заряжается iPhoneКупивши дорогий телефон, ми хочемо, щоб він прослужив нам вірою і правдою якомога довше. Одним з найбільш багатофункціональних, якісних і практичних є iPhone, проте і у нього бувають неполадки. Наприклад, користувачі нерідко стикаються з проблемою некоректної зарядки. Наша стаття розповість про те, чому не заряджається iPhone.

Чому не заряджається iPhone

Запам'ятайте одне просте правило, яке допоможе зберегти будь-яку техніку в цілості й схоронності - не можна ігнорувати неполадки. Будь-який так званий глюк сигналізує про наявність проблеми. Виправити її без значних витрат краще на ранній стадії. Якщо ви виявили, що процес зарядки вашого iPhone переривається або взагалі не відбувається, не варто розглядати це явище як тимчасове. Воно може бути наслідком ряду проблем.

Не заряжается iPhone: пошкодження роз'єму

У першу чергу слід обстежити iPhone і зарядний пристрій на наявність/відсутність механічних пошкоджень. Діагностувати неполадку ви зможете навіть в домашніх умовах. Відірвані деталі, відігнуті контактні доріжки - все це свідчить про те, що роз'єм для зарядки прийшов в непридатність, і його потрібно замінити.

Запобігти появі цієї неполадки можна шляхом дбайливого поводження з iPhone: потрібно завжди правильно підключати зарядний пристрій, не застосовувати силу під час приєднання/від'єднання зарядки, використовувати тільки оригінальні зарядні пристрої і намагатися не упускати свій телефон.

Чому не заряжается iPhone: зеленуватий наліт на контакті

Якщо бути точними, то зеленуватий наліт є візуальним наслідком іншої причини - попадання вологи в телефон. Безумовно, якщо iPhone впав в наповнену ванну, то ви відразу ж звернетеся до сервісного центру, але власник не завжди надає значення такій події, як розмова по телефону під час дощу. Виявляється, з часом дощові бесіди можуть спровокувати безліч проблем, у тому числі некоректну зарядку iPhone.

Телефон, звичайно, потрібно тут же нести в сервіс-центр. Своєчасний ремонт допоможе не тільки позбутися від проблем, але й запобігти серйозним неполадкам в майбутньому.

Не заряжается айфон: несправний нижній шлейф

Несправний нижній шлейф також є причиною некоректної зарядки. Виходить з ладу шлейф, як правило, через потрапляння води під корпус телефону. Сучасні сервісні центри без проблем діагностують цю неполадку і замінюють шлейф.

Чому не заряжается айфон: несправний зарядний пристрій

Влаштуйте елементарний експеримент: візьміть зарядний пристрій від іншого iPhone, у якого немає проблем з процесом зарядки, і підключіть до свого телефону. Якщо зарядка проходить добре, то ваш iPhone абсолютно справний і не потребує діагностики.

Причиною неполадок можуть стати механічні пошкодження в зарядному пристрої, які можна виправити. Крім того, проблеми можуть виникнути при використанні неоригінальної, бракованої зарядки, яка швидко виходить з ладу. У цьому випадку лагодити пристрій немає сенсу, його потрібно просто-напросто змінити. Тільки на цей раз купуйте річ у надійного продавця, який може гарантувати її оригінальність і якість.

Не заряжается iPhone: несправний контролер живлення

Контролер живлення - це невелика мікросхема на материнській платі з найменуванням, характерним для конкретної моделі iPhone. Вихід контролера з ладу, як правило, відображається на якості процесу зарядки. Поставити підходящу мікросхему вам допоможуть у сервіс-центрі.

Про поломку контролера живлення також можуть свідчити такі ознаки:

  •     iPhone мимовільно перезавантажується через кожні 5-10 хвилин;
  •     Мимовільне перезавантаження під час зарядки;
  •     Не запускається процес зарядки;
  •     iPhone не включається.

Як бачите, причин некоректного процесу зарядки безліч, але всі вони вирішуються. Головне - вчасно зреагувати і надати кваліфіковану допомогу своєму телефону.

Вконтакте
Pinterest