Не завантажуються фото в Вконтакті

admin Різні статті

Не завантажуються фото в ВконтактіНе завантажуються фото в Вконтакті. З появою соціальних мереж відпала необхідність показувати фото з відпустки всім друзям і знайомим по черзі: досить завантажити їх в свій аккаунт у соціальній мережі, і всі бажаючі зможуть їх подивитися. Але іноді із завантаженням фото бувають проблеми. Що робити, якщо не завантажується фото Вконтакте?

Не завантажуються фото в Вконтакті

Для початку перевірте, чи відповідають фотографії, які ви хочете завантажити, вимогам соціальної мережі. Справа в тому, що мережа Вконтакті підтримує обмежену кількість форматів (JPG, PNG, GIF), крім того, максимальний розмір завантажуваної фотографії складає 5 Мб. Якщо фото, які ви хочете завантажити, не відповідають цим вимогам, вам потрібно перезберегти їх в потрібному форматі і/або зменшити розмір.

Якщо ж фотографія відповідає всім вимогам, але у вас все одно не завантажується фото Вконтакте, проблема може бути з вашим браузером. Найчастіше подібна проблема спостерігається в браузері Opera, особливо якщо включений режим Opera Turbo. Спробуйте відключити його, якщо це все одно не допомагає (або якщо турбо-режим був відключений від початку), спробуйте завантажити фото, використовуючи інший браузер.

До речі, проблема з завантаженням фото може виникати, якщо у вас стоїть застаріла версія браузера або ж бета-версія. Оновіть браузер до стабільної версії і перевірте, чи включені в настройках зображення і підтримка JavaScript, якщо ні - увімкніть. Якщо ви використовуєте в браузері плагін для кешування зображень, його потрібно правильно налаштувати або взагалі відключити. Почистити кеш браузера - просто про всяк випадок - теж не завадить.(Прочитайте статтю про те як безкоштовно отримати голоси - Як отримати голоси вконтакті).

Також буває так, що завантажити фото не виходить через проблеми з інтернет-з'єднанням. Причиною може, приміром, бути низька швидкість інтернету. В цьому випадку вам доведеться розбиратися з вашим провайдером, тому що проблема не в соціальній мережі. Але перш ніж сваритися з техпідтримкою провайдера, відключіть торенти та інші програми для скачування з інтернету - можливо, проблема в них.

Також проблема із завантаженням фото може виникати, якщо ви підключені до інтернету через проксі-сервер (в тому числі і сидите в соціальній мережі через анонімайзер), пряме підключення може допомогти.

Якщо ви ставили якісь сторонні програми для Вконтакте (скажімо, для збереження відео або музики), їх потрібно видалити, а потім для надійності перевірити комп'ютер антивірусом - можливо, саме ці програми блокували завантаження фотографій.

Нарешті, можна просто почекати - можливо, у вас не завантажується фото Вконтакті через тимчасовий «глюк» соціальної мережі або вашого браузера, і через деякий час все пройде. Якщо ж проблема сама собою не проходить, можна спробувати зв'язатися з адміністрацією. Для цього в нижньому меню сайту виберіть пункт «Допомога» і коротко опишіть проблему у відповідному полі.

Щоб форма відкрилося повністю, потрібно під списком поширених проблем натиснути кнопку «Жоден з цих варіантів не підходить». Введіть заголовок питання (наприклад, «Неможливо завантажити фотографії»), коротко опишіть проблему, натисніть «Відправити». При бажанні перед відправкою можна прикріпити зображення (скажімо, якщо при завантаженні фото вискакує помилка, бажано зробити скриншот помилки для більшої наочності).

Також на деяких сайтах ви можете зустріти пораду звернутися у відповідну тему в техпідтримці. Але на даний момент ця тема закрита для нових скарг, тому що всі проблеми, як з'ясувалося, були у встановлених сторонніх додатках і доповненнях для сайту, про які ми вже писали вище.

Як бачите, причин того, що у вас не завантажується фото Вконтакті, є декілька. Але в більшості випадків проблему вдається вирішити одним з перерахованих вище способів. Тільки не поспішайте відразу перевстановлювати операційну систему - незначна проблема в соціальній мережі цього точно не варта. Також читайте Як видалити підписників Вконтакті.

Ну тепер ви знаєте що робити, якщо не завантажується фото Вконтакті.

Вконтакте
Pinterest