Перенесення мережевих налаштувань в Windows XP

admin Різні статті

перенесення мережевих налаштувань

Перенесення мережевих налаштувань в Windows XP. Можу припустити що якщо не кожен то кожен другий користувач вже не раз самостійно перевстановлювали систему Windows XP. І кожен знає як багато часу доводиться витрачати на повторну налаштування всіх параметрів системи та мережеві настройки тут не виняток, але на них якраз і можна трохи зменшити час витрачений на налаштування. (цікава стаття про проблеми з завантаженням Windows 7)

У даній статті я розповім Вам про те як здійснити перенесення мережевих налаштувань в Windows XP зі старої системи на нову. Отже на комп'ютері який вимагає перевстановлення системи (з нього ми будемо переносити налаштування) відкриваємо редактор реєстру. Щоб відкрити редактор реєстру треба увійти в меню Пуск і вибрати пункт Виконати де ввести команду regedit. У вікні, реєстру шукаємо гілку:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters.

Перенесення мережевих налаштувань в Windows XP

Саме цю гілку нам потрібно імпортувати у зовнішній файл. Хочу звернути Вашу увагу на те що перед експортом потрібно переконається в тому що в полі "Діапазон експорту" опція "Обрана гілка" відзначена галочкою.

Тепер після того, як Ви закінчили переустановку Windows XP йдемо до збереженого файлу з налаштуваннями реєстру і запускаємо його подвійним кліком мишею. На питання системи відповідаємо ТАК. Все на цьому перенесення мережевих налаштувань закінчений і залишилося тільки перезавантажити систему щоб зроблені зміни в реєстрі набули чинності і перенесення мережевих налаштувань в Windows XP було вдало закінчене. А тут можете почитати про видалення віндовс

Вконтакте
Pinterest