Перенесення налаштувань Opera

admin Різні статті

Перенесення налаштувань Opera

Перенесення налаштувань Opera. У даній статті піде мова про те, як максимально швидко і зручно перенести налаштування Opera, паролі, сесії, елементи швидкого запуску та закладки на інший комп'ютер.

Всі вище наведені налаштування окремо можливо перенести за допомогою додаткових утиліт, або засобами самого браузера Opera.

Але цей спосіб трохи незручний якщо потрібно перенести відразу всі налаштування. У такому випадку набагато зручніше відразу скопіювати всі налаштування за раз і при цьому заощадити багато цінного часу.(Цікава замітка - Прошивка BIOS) Отже, для початку потрібно щоб на обох комп'ютерах була встановлена одна і та ж версія браузера Opera.

Далі на тому комп'ютері звідки ми будемо переносити налаштування потрібно скопіювати папку «Opera». Знайти папку можна за адресою - «C:\Documents and Settings\UserName\Application Data». У даному адресу «UserName» це ім'я вашого користувача, а «С:» - системний диск на якому встановлена операційна система.

Після того як папка скопійована на другому комп'ютері потрібно видалити цю папку і на її місце скопіювати нашу папку з потрібними настройками.

Ще раз хочемо звернути увагу на однакові версії браузерів на обох комп'ютерах, оскільки лише в такому випадку може бути гарантоване безболісне перенесення налаштувань Оpera без їх втрати.

Цікава стаття про те як включити панель швидкого запуску.

Вконтакте
Pinterest