Планшет не бачить сім-карту

admin Різні статті

Планшет не бачить сім-картуБагато хто купує планшет в першу чергу для інтернет-серфінгу в бездротових мережах. Однак точки доступу Wi-Fi є не скрізь, тому деякі виробники оснащують свої планшети ще і 3G-модулем. Для роботи в 3G мережах необхідна сім-карта оператора, що надає подібну послугу. І, на жаль, власникам гаджетів з 3G-модулями іноді доводиться стикатися з тим, що планшет не бачить сім- карту.

Що робити, якщо планшет не бачить сім-карту

Якщо ваш планшет не бачить сімку, насамперед потрібно зрозуміти, в чому саме проблема - в самому планшеті чи в сім-карті. Перевірити це дуже просто. Насамперед переконайтеся, що сім-карта вставлена потрібною стороною. Якщо карта вставлена ​​правильно, але планшет її не читає, спробуйте вставити в планшет сім-карту іншого оператора. Вставивши нову сімку, обов'язково перезавантажте планшет.

Якщо інші сім-карти нормально визначаються, значить, вам потрібно замінити сім-карту в сервісному центрі. Проблема з визначенням сім-карти може спостерігатися, наприклад, після того як звичайну сімку обрізано під формат microSIM, використовуваний в багатьох сучасних гаджетах, які підтримують 3G.

Але якщо інші сім-карти ваш планшет теж не бачить, швидше за все, проблема в самому пристрої. Причина несправності може носити як програмний, так і апаратний характер. До програмних проблем відносяться збої операційної системи, до апаратних - механічні пошкодження.

Якщо карта визначається, але у вас не виходить вийти в Інтернет, використовуючи 3G модуль, насамперед перевірте настройки планшета. Можливо, в настройках просто виставлений пріоритет на Wi-Fi мережі та відключено автоматичне підключення по 3G. А, може бути, ви випадково включили режим у літаку або автономний режим, в якому доступ в Інтернет заблокований. Змініть настройки і перевірте, чи можете ви вийти в Інтернет з сім-карти. Також можна спробувати вручну вибрати необхідного оператора зі списку.

У тому випадку, якщо з настройками все гаразд, проблема може критися в збої операційної системи. З цією проблемою найчастіше стикаються власники недорогих китайських планшетів, проте і гаджет відомого виробника також може заглючити. Зазвичай збої ОС проявляються не тільки в тому, що планшет не визначає сім-карту; поступово можуть виникати й інші проблеми при експлуатації гаджета - дрібні, але неприємні.

У подібному випадку першим справою спробуйте просто перезавантажити планшет - гірше від цього точно не стане. Якщо перезавантаження не допомогло, можна спробувати перепрошити девайс (тобто перевстановити на ньому ОС ) і перевірити, чи буде після цього визначатися сім-карта. Якщо ви ніколи раніше не переустановлювали на планшеті операційну систему і не впевнені, що зможете впоратися з цим завданням, віддайте свій гаджет в руки фахівців.

Якщо жодна вищеперелічена причина проблеми з визначенням сім-карти не підтвердилася, швидше за все, проблема в механічному пошкодженні сім-рідера. Недбала експлуатація може вивести слот з ладу, особливо якщо мова йде про бюджетну моделі планшета, що не відрізняється високою якістю збірки і комплектуючих.

Замінити сім-рідер можна в сервісному центрі; процедура сама по собі нескладна і недорога, однак ви можете зіткнутися з тим, що в наявність не буде сім-рідера для вашої моделі планшета.

Щоб запобігти механічне пошкодження сім-рідера, потрібно дуже акуратно вставляти і виймати сім-карту, щоб випадково не пошкодити контакти або шлейф рідера. Оберігайте планшет від вологи, яка може викликати корозію контактів, ні в якому разі не суньте в роз'єм для сім-карти сторонні предмети. Бережна експлуатація планшета дозволяє запобігти багато поширені проблеми, з якими стикаються власники подібних гаджетів.

Вконтакте
Pinterest