Плюси і мінуси iCloud

admin Різні статті

Плюси і мінуси iCloud. Інтеграція iTunes з iCloud представляє собою щось зовсім інше, на відміну від продуктів, які запропонували нам нещодавно Google і Amazon. На питання, в чому ж полягають ці відмінності, відповідає сьогоднішня стаття.

... Взагалі далеко не все так добре, як здається. Відмінність полягає в одній важливій особливості, якої не вистачає в iCloud - потокового прослуховування музики. Спочатку інтернет дивувався на цю тему, яким чином буде відбуватися підтримка стрімінга - через Wi-Fi або 3G. Але Apple всіх заспокоїла, оголосивши, що потоків взагалі не буде. Ось так от, раз - і все.

Реальні відмінності iCloudНа відміну від Amazon Cloud Drive, Google Music Beta і mSpot Music, дані, що завантажуються з iCloud потрапляють безпосередньо на ваш пристрій, де і займають свої мегабайти. Погляньте на прикладену картинку з реальними відмінностями (вище) - а не тими, які показав Стів Джобс (Steve Jobs, нижче).

Відмінності iCloudСтрімінг дуже подобається людям, у яких є величезні музичні бібліотеки, оскільки він дозволяє отримати доступ до них прямо на телефоні або планшеті за допомогою налаштованого мобільного інтернету. В результаті, навіть якщо у вас є 15 Гб музики і лише 5 ГБ вільного місця на вашому телефоні, ви можете нею насолоджуватися з допомогою інтернету. Недоліком потокового аудіо є, однак, те, що якщо ви перебуваєте в місці з поганим прийомом, то ваша музика буде «булькати», заїкатися і взагалі може бути перервана. Крім того, стрімінг також створює величезне навантаження на і так перевантажені мережі провайдера.

І ціна на всі чотири сервіси теж відрізняється. Amazon і mSpot використовують модель freemium: тобто ви отримуєте 5 ГБ просто так, а за інші платите гроші. Google Music Beta на сьогоднішній день взагалі повністю безкоштовний, так що ніхто поки не може сказати, що в Google буде за модель, і скільки вона коштуватиме. Поки iCloud теж безкоштовний, а от iTunes Match вимагає 25-доларову передплату на рік. «Сервіси, які починаються з оголошення про високу абонентську плату, взагалі не мають шансів на перемогу на масовому ринку. Модель freemium (як у mSpot) пропонує спосіб об'єднання неплатоспроможних слухачів музики з тими, хто може витратити на це гроші», - прокоментував запуск iCloud виконавчий директор mSpor Дарен Цуй (Daren Tsui). Amazon і Google відмовилися від коментарів з усіх перелічених пунктів.

Плюси в iCloud

Але навіть без стрімінга новому дітищу Apple є чим похвалитися. Якщо ви купуєте багато музики через iTunes Store, то бездротове підключення до десяти пристроїв виглядає дуже заманливо. І ще привабливою виглядає те, що якщо ви користуєтеся iOS 4.3, то бета-версію iCloud можете отримати вже зараз. Для порівняння - Amazon дозволяє отримати доступ до покупок на Amazon MP3 Store тільки для восьми пристроїв. У mSpot взагалі немає свого власного музичного магазину, але можна записати назви композицій з потокового радіо на папірець і потім купити їх через Amazon чи iTunes. А володіючи преміум-аккаунтом mSpot Premium, ви можете використовувати ці композиції на п'яти пристроях. Google Music Beta поки що дозволяє обмінюватися з необмеженим числом пристроїв. Але музичного магазину Google немає до цих пір.

Що я ще хочу сказати: заява Apple про те, що завантаження музики в Google Music Beta і Amazon Cloud Drive «займає кілька днів», є просто ну величезним перебільшенням. Природно, тривалість цього процесу залежить від розміру вашої бібліотеки та швидкості мережі. Але завантаження в Google Music Beta близько 5000 пісень в моїй домашній мережі зайняла всього півдня. У Купертино що, все ще використовують діалап?

Порівняння продукту Apple з іншими гравцями цілком природно. Але поки ми не залучити iCloud і iTunes Match, ми можемо тільки гадати про те, ким вони будуть - «вбивцями» конкурентів або просто ще одним невдалим продуктом. 

Вконтакте
Pinterest