4 причини ненавидіти Twitter

admin Різні статті

4 причини ненавидіти TwitterВсе в популярному сервісі Twitter влаштовано так, щоб легко було спамити, засмічувати стрічки друзям і ворогам, швидко писати дурні думки, а розумні притримувати для Facebook. Саме так вважає автор цієї статті. Але акаунт на Twitter він завів зовсім з інших причин.

Останнім часом я все частіше чую: «Якщо в тебе немає «твіттера», то в онлайн-світі ти ніхто». Дивно, але я був частиною цього світу протягом багатьох років, а особистий твіттер-аккаунт завів пару днів тому. Мені не було ліньки, і я спокійно міг розібратися, що до чого. Просто я не люблю Twitter.

Уже кілька років, як Twitter став частиною нашого життя. І досить скоро всі, кого я знаю, завели собі мікроблог. Крім мене. Ось тоді я і став серйозно замислюватися, чому я не з усіма? І коли я зрозумів, чому так старанно уникав Twitter, попутно прийшов до висновку, що, ймовірно, саме правильно все ж приєднатися до нього. І нижче я поясню, через що я цурався однієї з найбільших соцмереж у світі і чому передумав.

Занадто просто

Чи користуєтеся ви Twitter з особистих міркувань чи з обов'язку служби, я впевнений, що ви підписані на кількох людей чи компаній, які надто активно твітять. Хтось заперечить, що проблема не в Twitter, а в цих самих людях, але я помічаю, що це властиво саме Twitter, а не, наприклад, Facebook.

Ймовірно, люди відчувають, наскільки чудово ділитися безліччю коротких повідомлень, і, в кінцевому підсумку, нам доводиться читати про кожну випадкову думку, що відвідала їхні голови протягом дня. З іншого боку, багатьом компаніям Twitter потрібен для розкрутки, а й за ними водиться грішок - не знаючи міри, кожні 5 хвилин вони відправляють нове оновлення. Настільки вони мені не цікаві!

Звичайно, я не зобов'язаний «фолловити» таких людей, але майже кожного в Twitter можна підловити на цьому. Просто c Twitter це так просто. Як результат - мій Twitter-потік (і не має значення, як я налаштував його) буде нудним. Але Інтернет і без того повний нудних речей. Так навіщо мені бути в Twitter?

«Ретвіти» та «особисті» розмови

Останній аргумент на користь Twitter, до якого вдаються мої співрозмовники - «ти можеш «фолловити» кого заманеться». Це правда. Але люди, яких я хочу читати, не винні в тому, як влаштований Twitter. А виходить так, що моя стрічка сповнена повідомлень від користувачів, яких я ніколи не «фолловвив» . Додайте особисту переписку, яка тут не до місця.

Звинувачувати в цьому нікого. Twitter зробив те, що і мав намір зробити. Але я б не відмовився, якби дехто з моїх друзів менше б ретвітив і більше писав сам, але не можна ж звинувачувати їх за те, що вони звикли до функції, якою гріх не скористатися з-за її простоти. Те ж стосується реплеїв. Хто-хто згадує вас або пише щось, на що вам хочеться відповісти. Що може бути простіше «реплєйнути» у відповідь? Результат сильно різниться від, наприклад, коментування статусу на Facebook - це потік окремих твітів, які фактично є розмовою, яка мені байдужий.

Спам

Так, спам - це невід'ємна частина Інтернету, від якої не позбутися, куди б ти не пішов. Але в Twitter ви в ньому потоне, якщо не будете уважні. Будь то спам-аккаунти, які переслідують вас, будь то автоматичні повідомлення, що відправляються, коли ви підписуєтеся, відписуйтеся або просто дихаете. У різноманітті твітів, ретвітів і особистих розмов так легко втратити те, що дійсно цікаво.

Хто всі ці люди?

Багатьом не подобається, що Twitter часто використовуються тільки для розкрутки і для написання безособових повідомлень. Але як його ще використати, питаю я? І 24 години не пройшло після створення мною аккаунта, як за мною Слідувало більше 20 осіб, і більшість з них мені незнайомі. Так, це здорово, коли є фоловери - і чим їх більше, тим більше у мене впливу. Але хто всі ці люди? Писати особисті повідомлення, щоб вони їх прочитали? Це хоч реальні люди?

Так, я можу скористатися блокуванням, але, чесно кажучи, не хочу. Це наче зруйнувати саму ідею Twitter. Це перетворює Twitter, принаймні для мене, в суто професійний інструмент. І підводить мене до причин, по яких я все-таки приєднався до нього. Після моєї пихатої промови, вам, напевно, цікаво, чому я потрудився зробити це. Ну навіть я не можу закривати очі на переваги сервісу.

Життя є

Якщо ви хочете познайомитися з людьми і з тим, чим вони займаються, Twitter - чудовий інструмент. І просто тому, що я не знаю моїх фоловерів, зовсім не означає, що вони боти. Цілком можливо, вони прекрасні люди. Треба лише поглянути на питання інакше.

Професійний підхід

Я вже згадував, що для себе бачу застосування Twitter тільки в професійному плані. І в цьому Twitter краще Facebook. Якщо мені цікава компанія або сайт, я можу за ними Слідувати. І не зобов'язаний ставити позначку «Мені подобається» на сторінці бренду. А інформація, якою діляться на Twitter, зазвичай буває важливою.

Що нового, що шукають люди, які їхні інтереси - все це можна дізнатися з Twitter. І це треба обов'язково використовувати, а не ігнорувати.

Коли ви не розбираєтеся в чому-небудь добре, найпростіше - ненавидіти. Я ніколи по-справжньому не розумів Twitter, і тому для мене було дуже просто не любити його. Що ви робите, коли вам не подобається одна з найбільших і впливових соцмереж? Все просто, ви приєднуєтеся до неї!

Вконтакте
Pinterest