Програма для обрізання музики

admin Різні статті

Програма для обрізання музикиДля чого необхідне обрізання музики? До даної операції часто звертаються музичні редактори, аніматори, організатори, яким необхідно вкоротити різні уривки музичних творів, доповнити пісню іншими звуковими ефектами, якщо необхідно вирізати частину інтерв'ю або аудіокниги, з'єднати частини різної музики в одну і т. д.

Яким же чином можливо обрізати пісню? Відповідь проста - за допомогою програми для обрізання музики. Неважко здогадатися, що таких програм існує безліч, але принцип їх дії майже однаковий, якщо не вважати будь-яких несуттєвих додаткових або розширених функцій.

Де взяти програму для обрізання музики?

І знову нічого складного - купити в магазині або скачати в інтернеті. Всесвітня павутина пропонує як програми, які вимагають установки на ваш персональний комп'ютер, так і безліч онлайн-сервісів для обрізки музики.

Онлайн обрізка музики підійде вам, якщо необхідно одноразово і в найкоротші терміни обрізати небудь аудіотрек : рингтон для мобільного телефону, частину пісні для виступу або склеювання з іншою музикою і т.д. Принцип роботи такого сервісу гранично простий, продемонструємо на прикладі:

У своєму браузері відкрийте сторінку www.mp3cut.ru, виберіть, натиснувши на відповідну кнопку, аудіо або відео (буде витягнута тільки звукова доріжка) файлу практично будь-якого формату. Потім ви зможете прослухати свій файл і вибрати фрагмент для обрізання, шляхом переміщення двох повзунків, що позначають початок і кінець нового треку. Зрештою, натискайте на кнопку обрізати, очікуйте завершення операції та завантажуйте результат з сайту - оригінальний файл при цьому нітрохи не постраждає. Ось ще кілька популярних програм для обрізки музики онлайн:

  • cutmp3.net
  • mp3cut.foxcom.su/audio-splitter-joiner/- тут трохи складніше, але і функціонал не обмежений простий нарізкою
  • mp3cut.foxcom.su - схожий з попереднім функціонал, але інший інтерфейс

Але, такий сервіс не підійде для того, хто систематично поглиблено працює з музикою. Для професійної роботи краще встановити програму для обрізки аудіофайлів на ПК. Як правило, такі програми мають ряд додаткових корисних функцій: можливість додавати необмежену кількість музичних файлів, використання музичних ефектів, голосовий супровід та інше. Програми для обрізання пісень надають можливість вносити зміни та доповнення до вже отриманих проектів. І, що важливо, більшість програм для обрізки музики здатні розпізнавати різні аудіоформати.

Чудовим прикладом такої програми може служити Audacity, доступна в інтернеті абсолютно безкоштовно і сумісна практично з будь платформою. Для більш професійного використання краще придбати Sony Sound Forge, що дозволяє монтувати звукозапис у найвищій якості, створювати семпли, очищати і цифрувати старі аудіозаписи і багато іншого.

Вконтакте
Pinterest