Пропадає курсор миші

admin Різні статті

Пропадає курсор мишіНесправності комп'ютера завжди викликають багато проблем, причому стають головним болем навіть незначні похибки в його роботі. Наприклад, без видимої причини може пропасти курсор, після чого користуватися комп'ютером буде проблематично. Що робити, якщо пропадає курсор?

Що робити, якщо пропадає курсор мишкі

Курсор мишки може пропасти як під час роботи з браузером (тоді останній нерідко стає причиною цього) або ж зникнути з робочого столу. У першому випадку доведеться спробувати відкрити інший браузер і перевірити, чи виникають подібні несправності в даному випадку. Також можна відкрити новий сайт, адже іноді проблему викликають налаштування сайтів, реклама.

Відображенню курсора заважають і плагіни (це стосується браузера Opera). Щоб вимкнути їх, потрібно зайти в Меню → Установки → Швидкі налаштування. У цьому розділі залишається зняти галочку з рядка Включити плагіни. Надалі не варто встановлювати нові плагіни.

Якщо курсор зникає прямо з робочого столу, то звинуватити браузер вже не вийде. Доведеться перезавантажити операційну систему - після цього покажчик може з'явитися. Хоча існує небезпека, що це ненадовго. Наступний крок - перевірити комп'ютер на наявність вірусів. Вони часто призводять до подібних результатів. До речі, іноді курсор мишки поводиться незвично якраз під час перевірки системи антивірусом.

Переконатися, що зникнення курсора мишки не пов'язано з її настройками, можна перейшовши в Панель управління. Тут вибирається категорія Миша, потім - пункт Параметри курсора. Якщо навпроти напису Приховувати курсор під час введення з клавіатури стоїть галочка, її необхідно зняти і зберегти зміни. Якщо мова йде про бездротові миші, то у неї могли сісти батарейки. Після їх заміни вона стане працювати в звичайному режимі.

Але причиною можуть послужити і більш серйозні несправності. Проблеми з курсором виникають через перегрів відеокарти, який виникає в результаті скупчення пилу в системному блоці. Той же ефект викликає і перегрів процесора. По-перше, доведеться почистити системний блок, по-друге, бажано замінити термопасту, якщо вона висохла. Винуватцем проблем може бути забруднення самої миші. Після тривалого використання вона забивається крихтами і пилом. У цьому випадку доведеться почистити її і перевірити, чи не проник бруд всередину.

Ще один варіант - перевстановити драйвер для миші. Якщо навіть це не допомогло, залишається спробувати підключити мишу до іншого комп'ютера і попрацювати з нею деякий час. Якщо вона справна, значить, доведеться ремонтувати порт або заново встановлювати операційну систему. Виключити перший варіант легко - мишку достатньо від'єднати і спробувати підключити іншу (попросивши її у одного, наприклад), а роботу USB-порту перевіряють будь-яким іншим пристроєм. Коли миша погано працює навіть на іншому комп'ютері, а курсор пропадає або блимає, краще замінити пристрій на нове.

Іноді курсор зникає на час, а потім з'являється знову. Що робити, якщо курсор блимає? Найлегше закрити частину програм, так як перевантаження процесора призводить саме до миганню покажчика мишки. Викликати подібний ефект можуть і недавно встановлені програми - їх треба закрити або видалити. Часта причина мигання - програма Skype (особливо після застосування функції демонстрації екрану своєму співрозмовнику).

Можна поміняти килимок для миші. Так як стерта поверхня здатна викликати перешкоди в роботі.

Вконтакте
Pinterest