Реєстрація в instagram з комп'ютера

admin Різні статті

Реєстрація в instagram з комп'ютераЗ тих пір як розробники Instagram випустили версію для ОС Android, кількість шанувальників цього мобільного додатку для обміну фотографіями та відео неухильно зростає. Не дивно, що цікавляться ним і ті, у кого немає гаджета на iOS або Android. Вони можуть переглядати фотографії, викладені в Instagram зареєстрованими користувачами, а ось доступу до всіх інших функцій у них немає. Тому багато хто задається питанням: а чи можлива реєстрація в Instagram з комп'ютера.

Реєстрація в інстаграм з комп'ютера

Якщо ви зайдете на головну сторінку сервісу з персонального комп'ютера, ви побачите кнопку з написом Увійти. Якщо у вас вже є аккаунт в Instagram, ви можете ввести своє ім'я користувача і пароль і користуватися сервісом, наприклад, переглядати, лайкати і коментувати чужі фотографії. А ось кнопки Реєстрація на головній сторінці немає: зареєструватися в Instagram можна тільки з мобільного пристрою - смартфона, планшета або iPod Touch. Чи можна якось обійти це обмеження?

Зареєструватися в Instagram з комп'ютера можна шляхом установки емулятора Android - спеціальної програми, що дозволяє запускати на настільних комп'ютерах і ноутбуках додатки для ОС Android. Називається цей додаток BlueStacks, і його можна абсолютно безкоштовно завантажити з офіційного сайту проекту. Завантаживши BlueStacks, встановіть його так само, як і будь-який інше додаток для Windows.

Установка BlueStacks і робота з додатками Android в ньому

Після цього необхідно знайти і завантажити APK файл для Google Play. APK - це формат архівних виконуваних файлів-додатків для Android. Установка APK для Google Play дасть BlueStacks доступ до магазину додатків Google Play. Просто двічі клацніть по викачаному файлу (бажано останньої версії) лівою кнопкою миші - він відкриється через BlueStacks. Дочекайтеся закінчення установки і запустіть емулятор.

Після запуску клацніть по кнопці Пошук додатків (або іконці з зображенням збільшувального скла). У вікні, введіть назву програми - Instagram - і натисніть "Знайти". Потім натисніть кнопку Встановити навпроти потрібної програми. Для установки вам потрібно буде зайти в ваш Google аккаунт під своїм логіном і паролем (якщо у вас його немає, вам запропонують його створити). Якщо після цього завантаження програми не почнеться, а вас перенаправить на головну сторінку Google Play, просто ще раз знайдіть програму за допомогою пошуку і запустіть процес установки.

Як завантажити фото в Instagram через комп'ютер

Реєстрація в Instagram через комп'ютер

Коли додаток встановиться, поверніться на стартову сторінку BlueStacks (це можна зробити натисканням різнобарвної іконки в нижній центральній частині екрана) і увійдіть в меню Мої додатки. Знайдіть у списку додатків Instagram і клацніть по ньому. Відкриється вікно реєстрації. Клацніть по слову Реєстрація. Заповніть всі необхідні поля: ім'я користувача, пароль, ім'я, e-mail, номер телефону (ім'я та номер телефону опційні). Далі вам буде запропоновано знайти друзів і підписатися на рекомендованих користувачів, але ці кроки можна пропустити.

Вітаємо - тепер у вас є свій аккаунт в Instagram. Ви можете користуватися програмою як за допомогою встановленого емулятора, так і за допомогою браузера. Пам'ятайте, однак, що веб-інтерфейс програми має деякі обмеження : наприклад, з комп'ютера ви не зможете завантажувати фотографії. А ось запуск програми за допомогою Android-емулятора дозволить користуватися практично всіма його функціями, наприклад, завантаженням фотографій в Instagram з вашого облікового запису Google+.

Якщо в майбутньому у вас все-таки з'явиться телефон або планшет, на який ви встановите Instagram, вам вже не доведеться повторно реєструватися в додатку: досить буде просто зайти в свій аккаунт, використовуючи логін, під яким ви реєструвалися, і відповідний пароль.

Як бачите, реєстрація в Instagram з персонального комп'ютера або ноутбука цілком можлива і не так вже складна. Звичайно, процес займе трохи більше часу, ніж реєстрація з мобільного девайса, але в кінцевому підсумку результат того вартий.

Вконтакте
Pinterest