Як вибрати робота-пилососа

admin Різні статті

Робот пилососЯк вибрати робота пилососа. Будь-яка господиня мріє, щоб будинок сяяв чистотою, а на здоров'я близьких не робили замах мікроби. Однак постійно підтримувати чистоту зовсім непросто, це займає величезну кількість часу і вимагає зусиль.

Якщо ви не хочете безперервно проводити дні з віником, шваброю і ганчіркою, скористайтеся сучасними науковими досягненнями. Сьогодні ми розповімо про переваги робота пилососа, про те, які завдання він вирішує. Не забудемо згадати і як можна купити це чудо техніки.

Що таке робот пилосос?

Робот пилосос відрізняється від звичайного засобу для прибирання квартири тим, що у нього є штучний інтелект. Пристрій здатний самостійно рухатися в приміщенні, очищаючи поверхні, а в кінці повертатися до свого зарядного пристрою. Пилосос оснащений різного роду датчиками, в тому числі ІЧ і ультразвуковими.

Вони дозволяють приладу "бачити" перешкоду, знижувати перед нею швидкість, змінювати напрямок і траєкторію руху. Також деякі роботи пилососи здатні визначити рівень забрудненості підлоги. До безперечних плюсів цього диво-агрегату можна віднести і можливість запрограмувати початок збирання, тобто ви пішли в магазин, а ваша квартира в цей час приводиться в порядок. Стаття про те, як вибрати пилосос

Вибираємо модель робота пилососа

Роботів пилососів зараз досить багато, головне, вибрати модель, що відповідає саме вашим вимогам. Найпопулярнішими сьогодні вважаються пилососи iRobot. Почнемо з того, що пилесосик iRobot Roomba максимально простий у використанні, самостійно режими і функції вибирати не потрібно, просто натискаєте на кнопку clean і процес прибирання починається.

У передній частині знаходиться вбудований ІЧ датчик, що визначає наближення до предмета, спеціальні датчики внизу враховують різницю висот. Таким чином кожен рух робота пилососа ретельно вивірений. Рівень забрудненості поверхні також аналізується, тому інтенсивність впливу варіюється.

Roomba здатна прибрати не тільки пил, але і папірці, гвинтики, дрібні деталі. Щоб прибратис вздовж плінтусів, навколо ніжок і в кутах кімнати існують спеціальні бічні щітки. Якщо раптом на щітки потрапили нитки або мотузочки, то спрацьовує механізм випутування (тобто щітки крутяться в інший бік). Тепер пару слів про мінуси. Потужність у робота пилососа трохи нижче, ніж у звичайного, тому глибоко вичистити килими не вийде, доведеться доробляти роботу вручну.

Іноді в місцях перепаду висот, наприклад, з'їзду з килима, Roomba може втратити частину пилу. Її теж доведеться збирати самостійно. Заряд акумулятора тримається трохи менше, ніж заявляють виробники, десь близько 2 годин. Цього вистачить на прибирання 50-60 кв. м. Далі пилососу потрібна зарядка. І ще: чистити щітки та контейнери для пилу доведеться після кожного прибирання.

Миючий робот пилосос

Для вологого прибирання призначений пилосос iRobot Scooba. Він здатний прибрати сильні забруднення, однак не може очистити килими і має малу прохідність. До мінусів можна також віднести і те, що на дерев'яній підлозі цей пилосос залишає мокрий слід. Хоча сучасні роботи пилососи і не можуть повністю замінити пилососи традиційні, вони здатні серйозно полегшити вам життя і забезпечити щоденну чистоту в будинку.

Перед покупкою варто ознайомитися з описом різних моделей, подивитися відео їх роботи в інтернеті.

Вконтакте
Pinterest