Самі цікаві програми

admin Різні статті

Самі цікаві програмиНа сьогоднішній день вже випущено величезну кількість програм для комп'ютера, які дозволяють вирішувати найрізноманітніші проблеми. Природно, що більшість з них мають утилітарний характер і призначені, в першу чергу, для роботи та розширення функціоналу ПК. Однак існує чимало додатків, основна мета яких розважити користувача і дати йому трохи відпочити.

Так, існує цілий клас програм-жартів, які дозволяють вам «розбити» робочий стіл, додають різних симпатичних істот на екран, що полюють за курсором і роблять безліч інших смішних речей. На них ми зупинятися не будемо, оскільки, в більшості своїй вони однотипні, а відразу перейдемо до розповіді про більш складні додатки. Також читайте Як завантажувати програми

Самі цікаві програми для комп'ютера

StrokesPlus - оригінальна програма для управління комп'ютером за допомогою рухів миші. Для того щоб використовувати даний софт вам потрібно спочатку задати список різних символів (малюнків, ліній, букв і т.п.) і закріпити за кожним з них яку-небудь дію (запуск іншої програми, створення документа, включення медіаплеєра і так далі). Після того як програма запам'ятає символи вам достатньо буде затиснути праву кнопку миші і намалювати на екрані будь-якої з них, після чого додаток автоматично виконає закріплену команду. Наскільки ця програма може прискорити вашу роботу невідомо, однак те, що вона зробить її веселіше - незаперечний факт.

Google Earth - швидка віртуальна подорож в будь-яку точку світу. Фактично дана програма є оффлайн варіантом карт від Google. Її особливістю є те, що ви без будь-яких труднощів можете відвідувати найрізноманітніші пам'ятки нашої планети, розглядати вулиці і будинки в 3D і навіть за бажання подивитися на поверхню Місяця. Також у ній є фотографії віддалених куточків всесвіту, зроблені телескопом NASA.

Celestia 3D Всесвіт - на відміну від попереднього додатка, дана програма віддає у ваше розпорядження не тільки Землю, але й інші планети. Основне її призначення - 3D моделювання різних куточків нашого Всесвіту. Таким чином, ви зможете здійснити віртуальну подорож на будь-яку з планет Сонячної системи і навіть до далеких зірок і галактик. У загальній складності в базі програми закладено понад 100 тисяч зображень зірок, планет і інших космічних об'єктів, так що захоплююча прогулянка забезпечена.

Antikomar - засіб для боротьби з комахами. Відразу варто обмовитися, що дана програма є одним з десятків, якщо не сотень, призначених для боротьби з крилатими кровожерами. Після установки на ПК і запуску програми, вона починає генерувати звук, який знаходиться за межею чутності людського вуха, але, в той же час, відлякує комах. На жаль, думки про корисність даної ультразвукової програми розділилися, хтось стверджує, що вона реально допомагає від комарів і мух, інші ж навпаки - вважають її марною.

Family Tree Builder - як видно з назви, дана програма призначена для побудови генеалогічного древа. З нею ви зможете легко і досить швидко розташувати всіх своїх родичів у правильній послідовності. Крім того, додаток передбачає можливість побудови генеалогічного древа для будь-якого члена сім'ї, чиї дані вже були додані в базу.

pMetro - це проста в освоєнні, але дуже корисна утиліта, яка стане в нагоді тим, хто постійно пересувається в метро. Програма містить картки «підземки» багатьох міст і дозволяє обчислити оптимальний маршрут пересування між станціями, з урахуванням пересадок і очікування. Також ви самостійно можете завантажити в базу даних додаткові карти для будь-якого з міст світу.

Вконтакте
Pinterest