Що робити, якщо планшет вимикається

admin Різні статті

Що робити, якщо планшет вимикаєтьсяСьогодні багатьом планшети успішно замінюють стаціонарні ПК або ноутбуки. І тим неприємніше, коли нормальна робота планшета порушується. Приміром, в деяких випадках планшет може вимикатися мимовільно, доставляючи своєму власникові чимало неприємностей. Що ж робити, якщо планшет вимикається? Давайте дізнаємося про це докладніше прямо зараз.

Що робити, якщо планшет сам вимикається?

Щоб зрозуміти, що потрібно робити у випадках, коли планшет сам вимикається, потрібно, звичайно ж, спочатку визначити причину настільки нестандартної поведінки гаджета. Тому розглянемо спочатку декілька найбільш ймовірних причин самовільного вимкнення планшета під час роботи.

Апаратні збої

Найбільш часто провокуючими відключення планшета факторами можна сміливо назвати різні апаратні збої. В першу чергу мова йде про проблеми з акумулятором пристрою: якщо батарея планшета має заводський брак або пошкоджена внаслідок падіння планшета, то мимовільне вимикання гаджета в даному випадку дуже ймовірно.

Причина виключення в даному випадку до банального проста: через поганий контакт відбувається розмикання ланцюга і планшет, природно, вимикається. Визначити, що причина криється саме в поганому контакті батареї, можна, спробувавши притиснути задню кришку до корпусу планшета: якщо в цьому випадку пристрій включиться, то винуватець проблем - це точно батарея.

Перегрів планшета - ще один поширений апаратний збій, який призводить до довільного виключенню: якщо в планшеті перегрівається процесор, то спрацьовує система захисту і пристрій вимикається. Призводити до перегріву процесора планшета може, як і у випадку з батареєю, заводський брак або ж підвищене навантаження, якщо на пристрої запускаються занадто ресурсомісткі додатки.

Визначити, що планшет вимикається саме через перегрів процесора, легко. Для цього достатньо спровокувати підвищене навантаження на процесор, включивши ресурсоємний додаток, або ж виміряти температуру процесора за допомогою спеціальних утиліт.

Програмні збої

Якщо планшет не падав, а в справності батареї і процесора пристрою ви впевнені, то причину проблеми шукайте в програмних збоях: коли різні додатки або ж сама операційна система планшета працюють некоректно, це може викликати відключення пристрою.

В даному випадку на перше місце за популярністю можна сміливо поставити збої з вини шкідливого ПЗ (простіше кажучи, вірусів). Якщо ви встановлювали на планшет додатки з недовірених джерел і при цьому на вашому гаджеті немає антивірусних додатків, то підчепити всілякі віруси ви могли запросто, а вже віруси здатні зробити з вашим планшетом самі непередбачувані речі. Щоб дізнатися, чи є віруси на планшеті причиною його виключення, вам слід провести перевірку за допомогою однієї з зручних для вас антивірусних утиліт.

Якщо антивірусна перевірка показує, що вірусів в пристрої не виявлено, а планшет все одно довільно вимикається, то справа може бути в збоях операційної системи. В цьому випадку можна спробувати усунути збій, зробивши Hard Reset, тобто. Скинувши настройки планшета до заводських (для різних ОС і різних планшетів спосіб буде своїм). Якщо це не допоможе, можна також спробувати перепрошити планшет, проте важливо розуміти, що подібні дії знімають з планшета гарантію і виробляються виключно на страх і ризик користувача.

Отже, ми з вами дізналися, якими бувають причини вимкнення планшета. А що ж можна зробити після цього? На жаль, не так вже й багато. Адже якщо проблема полягає, скажімо, в несправній батареї або процесорі, то зазвичай ремонту в сервісному центрі ніяк не уникнути, оскільки поремонтувати планшет самостійно вам навряд чи вдасться. А якщо виною вимикання планшета стали програмні збої, то, як вже було описано вище, вам доступний тільки скидання налаштувань гаджета до заводських або перепрошивка пристрою. Так що вам краще постаратися взагалі не допустити появи подібної проблеми, акуратно поводячись зі своїм планшетом і не встановлюючи на пристрій ніяких сумнівних додатків.

Вконтакте
Pinterest