Що робити, якщо зламали сторінку Вконтакті

admin Різні статті

Що робити, якщо зламали сторінку Вконтакті

Що робити, якщо зламали сторінку Вконтакті. Соціальна мережа Вконтакті вже давно стала найпопулярнішою серед користувачів Рунету. Але ж і чисельність зламаних сторінок також зростає з кожним днем. Захищати свої особисті дані від хакерів треба завжди. Але що робити, якщо зламали сторінку Вконтакті?

Існує кілька способів, як отримати доступ до Вашої сторінки. Не будемо описувати їх все, можна зупинитися тільки на самих популярних: «фішинг», «фейк» і грубий злом.

Зламали сторінку Вконтакті

Грубий злом - це спосіб злому шляхом підбору пароля до Вашої сторінки Вконтакті. Для цієї мети існують спеціальні програми, які перебирають всі можливі числові і літерні варіанти паролів. Єдиний спосіб захисту від такої програми - складний і довгий пароль. Чим довше і складніше пароль, тим більше часу піде у хакера на злом Вашої сторінки. Як правило, якщо протягом 5-10 годин програма не підібрала пароль, далі возитися з Вашою сторінкою не будуть. Тому підбирайте паролі, довжина яких буде не менше 10 символів. Також читайте статтю про те Як отримати голоси vkontakti.

Фішинг (від англ. Fishing - лов риби) спрямований на те, щоб вивудити Ваш пароль через електронну пошту і підставні сайти. Для початку хакери купують доменне ім'я, адреса якого буде дуже схожою на vkontakte.ru. Якщо поміняти в адресі одну букву, то не кожен користувач відразу ж помітить підставу. Створений хакером сайт нічим не буде відрізнятися від оригіналу. Потім через базу адрес електронної пошти відбувається розсилка від імені адміністрації сайту, ніби Вам якийсь чоловік залишив повідомлення. Щоб прочитати його треба пройти по такий-то засланні, і Вам дають підставний адресу сайту.

Природно, Ви вказуєте свій логін і пароль від особистої сторінки, але у відповідь отримуєте повідомлення, що Ви ввели неправильні дані. І так до нескінченності. І тільки через деякий час Ви помічаєте, що в адресі сайту є помилка. Але вже пізно: у хакера є всі дані від Вашої особистої сторінки.

Фейк (англ. fake - підстава, підробка) - найпоширеніший спосіб злому. Наприклад, Вам приходить лист із звітом, що хтось із Ваших друзів залишив Вам повідомлення на стіні. Переглянути це повідомлення можна, скориставшись таким-то посиланням. Ви, природно, пройдете по даному посиланню на свою сторінку. Все! Можна вважати, що Ваша сторінка зламана. Справа в тому, що посилання, якою Ви скористалися, приведе Вас на сторінку, яка не має ніякого відношення до Вконтакті. А через деякий час Ви отримаєте повідомлення, що з Вашої сторінки розсилали спам і вона була заблокована ...

Не будемо лякати, адже такий спосіб можливий тільки за умови, що Ваша система заражена трояном. Цей вірус внесе деякі зміни в файл hosts, і Ви потрапите на підставну сторінку. Самі знаєте, що підчепити трояна не так вже й складно. Сенс такої підстави полягає в тому, що адреса сайту залишається тим же, а ip-адреса буде вказувати на підроблену сторінку.

Так що робити, якщо зламали сторінку Вконтакті? Для початку варто перевірити працездатність Вашого антивіруса. Не зайвим буде встановити нову версію антивіруса і зробити повну перевірку системи. Ви обов'язково знайдете кілька троянів.

Після перевірки системи на віруси, Вам обов'язково треба переглянути файл hosts. Він завжди розміщений тут: C:\\WINDOWS\system32\drivers\etc. Відкрийте файл hosts за допомогою блокнота. Там повинна бути тільки один запис localhost 127.0.0.1. Якщо Ви бачите ще якісь записи, можете відразу ж видаляти їх. Залиште лише localhost.

Також треба почистити кеш браузера, яким Ви користуєтеся.

  • Internet Explorer: Сервіс -> Властивості оглядача -> Загальні -> Історія перегляду -> Видалити -> Тимчасові файли інтернету -> Видалити файли.
  • Firefox: Інструменти -> Настройки -> Додатково -> Мережа -> Кеш -> Очистити зараз.
  • Opera: Інструменти -> Настройки -> Додатково -> Історія -> Дисковий кеш -> Очистити зараз

Коли Ви почистили кеш свого браузера, поміняйте паролі для своєї пошти та сторінки Вконтакті. Швидше за все, була зламана не тільки Ваша сторінка в соціальній мережі, але також і Ваша електронна пошта. Перевірте, чи не встановлена ​​функція автоматичного пересилання листів на будь-яку адресу. Якщо вона встановлена, то її треба видалити.

Доступ до сторінки Вконтакті можна відновити за номером мобільного телефону, який прив'язаний до Вашої анкети. Якщо Ви не пам'ятаєте до якого номеру він прив'язаний, або більше не користуєтеся ним, Вам доведеться заповнити спеціальну анкету, в якій Ви вкажіть причину відмови в доступі, ID сторінки і Ваші паспортні дані. Також Вам буде потрібно вислати кольорову відскановану версію Вашого посвідчення особи. Також не забудьте зробити фотографію, на якій будете зображені Ви і заповнена анкета для відновлення доступу на екрані монітора. Не думайте, що Вам відразу ж відновлять доступ до Вашої сторінки. Так як кожна анкета розглядається адміністратором сайту, Вам доведеться почекати протягом 2-3 тижнів, поки на Вашу електронну пошту не вишлють новий пароль. Дізнатися чому не завантажуються фото в Вконтакті можна в даній статті. Ну ось тепер ви і знаєте що робити, якщо зламали сторінку Вконтакті.

Вконтакте
Pinterest