Що таке інвайт? Як отримати інвайт?

admin Різні статті

Що таке інвайт? Як отримати інвайт?Що таке інвайт? Як отримати інвайт? На деякі сайти або форуми новачки потрапити можуть тільки за запрошеннями - так званим инвайтом. Також в деяких випадках інвайти дають право новому користувачеві стати учасником закритої для «простих смертних» зони сайту або ж форуму. Отримання інвайтів стає необхідним етапом для отримання доступу до ряду популярних інтернет-проектів. Як же отримати інвайт?

Як отримати інвайт?

Коли соціальна мережа Google Plus тільки-тільки з'явилася, зареєструватися в ній і отримати можливість у числі перших вивчити її функціонал могли не всі: для доступу як раз і потрібні були ті самі інвайти. Зараз, правда, реєстрація в Google Plus вже стала відкритою, але на такі популярні ресурси як Хабрахабр або Лепрозорій інвайти затребувані ось уже протягом кількох років, і попит не слабшає. Також можете прочитати статтю, про Програми для читання RSS

Обмін инвайтами або покупка інвайтів - основні способи отримання інвайтів. Крім того, досить поширена практика розіграшу інвайтів в якості призів в різних конкурсах та акціях. Давайте, шановні друзі, зупинимося на способах отримання інвайтів докладніше.

Способи отримання інвайтів

Отже, як можна отримати інвайт з обміну? Для цього існують спеціальні біржі обміну інвайтів начебто inviter.ru, а також отримати інвайт з обміну можна, залишивши заявку в спеціалізованих розділах деяких форумів. Все що потрібно для отримання инвайту з обміну - це мати у себе в наявності також небудь затребуваний інвайт, щоб було що запропонувати натомість.

Теоретично обмін инвайтами здійснюється так: один користувач біржі обміну чи форуму має інвайт А, а хоче інвайт Б, при цьому другий має інвайт Б, а хоче - А, вони обмінюються цими инвайтами і залишаються задоволені. На практиці ж, отримати інвайт можна далеко не завжди безкоштовно, і потрібно від декількох доларів і більше, щоб добути нарешті заповітне запрошення.

Популярна практика розповсюдження інвайтів - це їх отримання в якості призів і бонусів за участь в конкурсах, акціях і т. д. З огляду на високу затребуваність інвайтів на деякі сайти, отримання инвайту як нагороди за перемогу є хорошим стимулом для участі і привертає до таких конкурсів і акцій чимало уваги.

Обмін инвайтів покупка інвайтів - сьогодні це стало щоденною практикою. А тим часом, далеко не у всіх випадках можна відкрито купити або обміняти інвайт, адже часто правилами тих ресурсів, на які інвайти і поширюються, заборонено продаж запрошень. Зокрема, це відноситься до Хабрахарбр: викритих у продажу або купівлі інвайтів назавжди виключають зі спільноти.

Справа в тому, що «закриті» ресурси піклуються про свою репутацію і тому деякі з них строго контролюють дії новачків: якщо новачок із запрошених кимось із старих учасників закритого співтовариства починає творити «беззаконня», то це, само собою, негативно позначається і на репутації цієї спільноти. Таких новачків і запросивших їх бувалих учасників карають - щоб іншим неповадно було.

Ще не так давно реєстрація за инвайтами не була настільки популярна, а багато хто з інтернет-користувачів навіть не чули про подібне явище. Проте сьогодні чи не кожен великий проект на етапі бета-тестування використовує саме реєстрацію за запрошеннями.

До речі, в новій соціальній мережі Microsoft (so.cl - читати як «social») - очевидно, спробі Microsoft повторити успіх Google Plus - скоріше за все, також буде реєстрація за запрошеннями. А поки що бажаючі можуть тільки додатися в «waiting list», використовуючи свій Facebook-аккаунт.

Ось і все, тепер ви знаєте, що таке інвайт і як його отримати.

Вконтакте
Pinterest