Що таке OS Android

admin Різні статті

OS Android

Що таке OS Android? Android - операційна система для смартфонів, планшетів і нетбуків. Компанія Google придбала розробника програмного забезпечення Android inc. в 2005 році. Операційна система Android заснована на модифікованому ядрі Linux. Згодом, Google та інші учасники Open Headset Alliance співпрацювали для спільної розробки цієї нової операційної системи. Далі Android Open Source Project (AOSP) доручено підтримання та подальший розвиток платформи. У Android є велика спільнота розробників, які розширюють функціональність пристроїв.

Що таке OS Android

OS Android має свій офіційний магазин з продажу додатків - Android Market. Включає він в себе як платні програми, так і безкоштовні. В даний момент, для Україні доступні для завантаження тільки безкоштовні програми та ігри. Так як OS Android є відкритою, користувачеві надається можливість завантажувати додатки та ігри з інших ресурсів.

Під Android розробники, в основному, пишуть програми на мові Java, керуючі пристроєм через розроблені Google бібліотеки.

Офіційно про OS Android стало відомо 5 листопада 2007 року, коли було оголошено про Open Headset Alliance - консорціум з 80 компаній. Більшу частину коду Android була випущена під ліцензією Apache.

Android програми включають в себе java-додатки та бібліотеки, які запускаються віртуальною машиною Dalvik з JIT компілятором. Бібліотеки включають в себе систему управління, графіку OpenGL ES 2.0, движок WebKit, графічний движок SGL, SSL і бібліотеки Bionic. OS Android складається з 12 мільйонів рядків коду, в тому числі 3-х мільйонів рядків XML, 2.8 мільйонів рядків на C, 2.1 мільйона рядків на Java і 1.75 мільйона рядків на C + +.

Android ™ - надійна та гнучка програмна платформа. Завдяки найширшому спектру можливостей налаштування телефону, програм і віджетів, на екрані телефону зручно розміщується від 3 до 7 віртуальних екранів, які можна розбити по темах і категоріями (новини, ігри, соціальні мережі і т.д.). Головне меню програм ділиться на максимум 10 категорій з метою спростити і прискорити навігацію. Qwerty-клавіатура, вбудована в телефон, прискорить процес набору тексту.

Важливий фактор - швидкодія додатків, інтернету та решти функціоналу, яке забезпечує смарфона операційна система Android.

Медіаплеєр підтримує формати Xvidі DivX, що дозволяє дивитися їх без форматування відеофайлів. Програма відеоредагування містить функцію розкадровки - в ній навіть новачок освоїть відеомонтаж і зможе додавати до свого відео текст і музику прямо в телефоні.

Android забезпечує величезний вибір розваг, а також зручний і простий доступ до популярних соціальних мереж (Facebook, Вконтакте та ін), так що де б ви не були, ви завжди будете он-лайн. Різноманітність ігор обов'язково вас вразить, і ви чудово проведете час, граючи по бездротовому зв'язку зі своїми друзями або на самоті.

Android - відкрита платформа, що відрізняє її від інших, а також відкриває нові колосальні можливості і гарантує інноваційний напрямок розвитку. Унікальні програми для Android створюють незалежні розробники, у яких доступ до платформи практично необмежений. Тобто, кількість додатків, які не мають аналогів, все більш якісних, корисних і цікавих, в Android Market безперервно зростає. Операційна система оновлюється і піддається удосконаленням і буде встановлюватися на багатьох моделях смартфонів LG, Samsung, Sony Ericsson, Motorola і HTC.

Android - це відмінний вибір, який підтверджується сотнями і сотнями покупок смартфонів на базі цієї ОС. Оптимальні опції, вражаючий набір можливостей, прекрасний функціонал - все це робить операційну систему Android воістину однією з кращих на ринку.

Основні переваги Android:

 • Більше 70 тисяч безкоштовних програм на Android Market (на даний момент).
 • Зручний інтерфейс, що настроюється.
 • Документи і пошта завжди доступні.
 • Висока швидкість роботи: завантаження фото і відео за секунди, перегляд фільмів без затримок.
 • Швидкий і легкий доступ в інтернет через браузер Google.
 • Карти Google.
 • Qwerty-екранна клавіатура.
 • Доступ до популярних соціальних мереж.
 • Величезна кількість ігор. Ігри по бездротовому з'єднанню.
 • Фото, відео і музичні редактори.
 • Сервіси Google: Gmail, Gtalk, Maps, Youtube.
 • Надійна підтримка.
 • Android - це модний тренд, який користується величезною популярністю.

Ось тепер і Ви дізналися, що таке ОС Android.

Вконтакте
Pinterest