Що таке планшет?

admin Різні статті

Що таке планшет?У багатьох людей вже є планшет, але більша частина наших співвітчизників все ще питає "Що таке планшет", "Для чого потрібен планшет", "Які функції планшетів" або "Що краще - нетбук чи планшет" На ці та інші запитання ми і збираємося відповісти.

Кілька років тому на ринку почали масово з'являтися нетбуки - мобільні пристрої з розміром екрану в межах 8,9 до 12,1 дюймів. Їх позитивними сторонами повинні були бути мобільність, довгий час роботи батареї і невисока ціна. На жаль ціни були високі а продуктивність не найкраща. Іноді нетбуки не дозволяли навіть переглядати інтернет а час батареї засмучував.

Що таке планшет?

Дуже коротко кажучи це ноутбук без клавіатури. Клавіатура розташована на самому екрані, прямо як у телефонів нового покоління (смартфонів). З планшетом можна робити все, що завгодно, все теж що ви робили на вашому домашньому компьютора - тільки тепер ця свобода доступна в будь-якому місці!

У 2010 році на ринку з'явився новий гаджет, якого не було до цих пір - планшет. Вже кілька тижнів після прем'єри iPad виробництва компанії Apple почалися дискусії про майбутнє нетбуків. Великі фірми почали створювати свої моделі планшетів, закидаючи нетбуки в комору. Чому планшети виявилися краще ніж нетбуки? Для чого служать планшети, які їхні функції і користь? Давайте почнемо від історії планшетних комп'ютерів.

Історія появи планшетів

Ідея створити планшетний ПК не є новою. Компанія Apple представила свій перший планшет ще в 1993 році! Модель називалася Newton MessagePad 100.

Newton MessagePad 100

На ті часи це була революція технології. Пристрій пропонував функцію розпізнавання письмового тексту, що вважалося фантастичною опцією. Ідея повернення до подібного типу пристроїв була відновлена ​​фірмою Microsoft, яка представила прототип свого планшета в 2001 році. Однак справжня революція почалася з приходом моделі iPad, прем'єра якого мала місце 27 січня 2010 року. З тих пір продажі планшетників невпинно ростуть по всьому світу.

Чому варто купити планшет?

Що таке планшет?

Відразу ж після прем'єри планшета iPad багато користувачів скаржилися, що без фізичної клавіатури планшет приречений на поразку в боротьбі з нетбуками. Звичайно рішення цієї проблеми прийшло швидко. В даний момент до кожного планшету можна підключити фізичну клавіатуру за допомогою входу USB, та й навіщо вона треба взагалі. Користь від планшетів величезна:

Планшети мобільні

Планшетники це не тільки тонкі пристрої, але й легкі. Вага цих гаджетів не перевищує 750 грамів. Планшет поміститися в будь-якій сумочці або навіть в кишені піджака і не буде зайвим баластом.

Планшети працюють на батареї дуже довгий час

Батареї в планшетах пропонують те, чого не можуть запропонувати ні нетбуки ні ноутбуки - дуже довгий час роботи на одному заряджанні. Зазвичай це 6-8 годин. З док станцією планшети сьогодні здатні пропрацювати до 15 годин! Цього не може жоден лаптоп.

Планшети ідеальні для ігор розваг

Вам потрібний пристрій на якому можливий перегляд інтернету, відео фільмів, прослуховування музики або гра в ігри? Планшет це рішення для вас. Якщо модель має вхід HDMI, то можна навіть підключити цей планшет до домашнього телевізора і робити все на його величезному екрані! Ідеально підходить для перегляду фотографій.

Планшети це надійні і стабільні пристрої

Блакитний екран системи Windows вже набрид вам? Особливо популярні в нашій країні зараз планшети з операційною системою Android. Аплети і програми були спеціально створені під планшетники і працюють на них ідеально, швидко і без гальмування.

Планшети ідеально підходять для організацій і бізнесу

Планшетний комп'ютер це пристрій, який як ніколи підходить для бізнесменів. Це офіс в кишені! У вас презентація? Не потрібно тягати із собою купу плакатів і проектор. Покажіть клієнтам все що хочете прямо у вашій долоні.

Що таке планшет?

Як правильно вибрати планшет?

Розмір має значення

Якщо вам потрібен планшет, який ви можете носити в кишені куртки радимо 7 дюймовий варіант. Без проблем можна використовувати клавіатуру утримуючи планшет в горизонтальному положенні під час писання. У разі пристроїв з 10 дюймовими планшетами друкування на клавіатурі утруднено якщо тримати його в руках, У цьому випадку потрібно розмістити планшет на горизонтальній поверхні. Розмір екрану також важливий при перегляді відео і ігор. Це суто особисте рішення - який екран краще вибрати.

З модемом 3G або без?

Планшети створювалися з думкою про мобільність. Їх можна взяти з собою скрізь і на довго, але в той же час хотілося б підтримувати зв'язок із зовнішнім світом. Якщо ви хочете користуватися інтернетом там, де хочете (в лісі, в Гімалаях, на острові) вам знадобиться модем 3G. На жаль в нашій країні кількість безкоштовних точок WiFi все ще невелика, тому навіть купуючи планшет з модулем WiFi ми не гарантуємо для себе наявність інтернету. У цьому випадку краще заплатити більше грошей, але вибрати планшет з 3G.

Всякі входи і штекери

При покупці планшета слід звернути увагу на його штекери і входи. Завжди знадобиться HDMI/microHDMI. Без них передача зображення на зовнішні пристрої неможлива.

Наступна річ це слот для карт пам'яті microSD, не кожен планшетник обладнаний їм. За допомогою даного слота ви можете збільшити внутрішню пам'ять свого планшетника на 16, 32 або 64 Гб.

Якщо у планшетного комп'ютера немає входу USB, ви не зможете підключитися до ноутбука. Порти MicroUSB і USB це потрібні елементи, завдяки яким можливий швидкий обмін файлами між пристроями.

Сподіваємося ви зрозуміли що таке планшет, для чого він потрібен і яка користь від нього.

Вконтакте
Pinterest