17 секретів iOS 5 для власників iPhone

admin Різні статті

17 секретів iOS 5 для власників iPhone

17 секретів iOS 5 для власників iPhone. Оновитися до «п'ятірки» поспішили всі володарі «айфонів», чиї апарати для неї не дуже застаріли. Але не всі освоїли хитрощі нової операційної системи. Дана стаття підкаже, що і де натиснути, щоб перейти на «ти» в спілкуванні з гаджетом. Читайте в сьогоднішньому матеріалі про 17 секретів iOS 5.

1. Встановлення індивідуальної вібрації для улюблених номерів

Можна і для нелюбимих, звичайно. Головне, що iOS 5 дозволяє настукати будь вібровиклик, яким будуть супроводжуватися дзвінки та SMS від обраних номерів. Було б бажання, а ми підкажемо, як крізь хащі налаштувань добратися до потрібних.

Шлях такий: настройки - основні - універсальний доступ. Далі активувати функцію «Свої вібрації». Тепер заходимо в записну книжку і вибираємо піддослідний контакт і клікаєм по кнопці редагувати, а потім за пунктом «Вібрація». Нам потрібен підпункт «Створити вібрацію». Покладаючись на гнучкість пальців і природне почуття ритму, вистукує мотив і зберігаємо його.

2. У iOS 5 захований словник

«Тапніть» по кожному (читай - англійською) слову. У меню, нам потрібен пункт «Визначити». Якраз він і перекине нас у вбудований тлумачний словник англійської.

3. «Фотоприскорення»

Подвійне натискання на кнопку «Додому» викличе вже не просто розблокування екрану, але й іконку фотододатку. Вибираємо і фотографуємо.

4. Огляд справ на тиждень

Відкрийте програму «Календар» і поверніть смартфон боком - вуаля, розклад зустрічей і справ як на долоні. Працює вертикальна «погодинна» прокрутка і горизонтальна «потижнева».

5. Підсвітка дзвінків

Функція стане в нагоді, якщо вам подзвонять в ночі і треба відшукати iPhone в темряві - LED-спалах просигналить, куди ви зачіпали смартфон. Крім того, це непогана альтернатива вібро в разі відключеного звуку. За умови, якщо телефон перебуває в полі зору. Як активувати? Настройки - основні - універсальний доступ - LED-спалаху.

6. Таємниці центру повідомлень

Власнику iPhone знати про це пункт життєво важливо. Адже адекватні налаштування продовжать час роботи так швидко вмираючої батареї. Пункти: настройки - повідомлення. У правому верхньому куті вибираєте «Змінити», а далі, вхопившись за «три сірих смужки» прибираєте непотрібні додатки з центру повідомлень.

7. Скорочення для часто використовуваних фраз

Щоб «створити скорочення, яке буде автоматично розгортатися в слово або фразу в процесі набору, потрібно слідувати інструкції: настройки - основні - клавіатура - нове скорочення. Заповнюємо рядки «Фраза» і «Скорочення». Все, тепер в SMS, листах, нотатках скорочення на зразок "myemail" позбавить від необхідності повністю писати свою електронну адресу. Функція працює і з кирилицею - «дд», наприклад, можна перетворити в «Добрий день!».

8. Швидкий перегляд зробленої фотографії

Сфотографували милого котика і хочете помилуватися? Проведіть пальцем по екрану зліва направо і побачите останній зроблений знімок.

9. Повідомлення про прочитання iMessage

Мова йде саме про прочитання, а не про повідомлення про доставку. Щоб уникнути конфузів ця функція відключена, активувати її доведеться самостійно. Для цього в настройках повідомлень активувати пункт «Звіт про прочитання».

10. Секрети гучності

На наш погляд, одне з найбільш витончених і зручних рішень - фотографувати можна після натискання на кнопку гучності, а не тільки натиснувши (липким) пальцем по невеликій іконі.

11. Звуки для сигналів попереджень

Нарешті-то. У п'ятій iOS дозволено встановити рінгтони не тільки для дзвінків, але й для SMS або оповіщень програми «Календар».

12. Смайли

Емотікони активуються в настройках клавіатури. Додаємо нову під назвою «Емодзі» (Emoji). Зміна клавіатур при написанні SMS працює аналогічно переключенню з російської на англійську клавіатуру. Натискаєте на «глобус» і вибираєте потрібну.

13. Автомат на кілька iГаджетів

Якщо у вас є кілька «яблучних» гаджетів (або у вашої родини декілька пристроїв з одним Apple ID), то іноді є сенс включити автоматичне завантаження для додатків і книг. Робиться це в настройках магазину (Store).

14. Маркування листів

У додатку Mail тепер можна маркувати листи «прапорцем» або відзначати як непрочитані. Заходите в свою скриньку, вибираєте «Змінити» у правому верхньому кутку, клікаєте по потрібних листів, потім пункт «маркуван.» (Mark).

15. Приватний Safari

У настройках браузера Safari є приватний режим. Активується в настройках Safari - пункт «Приватний доступ».

16. Створення фотоальбомів

Замість гортання сотень фотографій в пошуках потрібної, створіть фотоальбом. У фотододатку клікаємо по «стрілка» в правому верхньому кутку, вибираємо потрібні фото і в нижньому меню натискаємо «Доб. в »(Add to) і, давши ім'я альбому, зберігаємо його.

17. Час оповіщень

iOS 5 дозволяє настроювати час «нагадувань». Якщо ви не хочете, щоб про дні народженнях друзів смартфон нагадував опівночі, загляньте в налаштування меню «Пошта, адреси, календарі» і в пункті «Станд. нагадування »виберіть потрібний час.

Вконтакте
Pinterest