Синхронізація з iTunes по Wi-Fi

admin Різні статті

Синхронізація з iTunes по Wi-Fi. В процесі експлуатації мобільних пристроїв, розроблених компанією Apple, практично будь-якому користувачеві доводиться виконувати синхронізацію. Раніше ми розглядали виконання синхронізації за допомогою кабелю USB, але з появою прошивки iOS 5 процедуру синхронізації можна виконувати за рахунок інтерфейсу Wi-Fi, тобто без проводів.

Бездротова синхронізація доступна не всім власникам iPhone, а лише тим, чиї пристрої, після оновлення до версії iOS 5, знайшли нову функцію синхронізації по Wi-Fi.

Синхронізація з iTunes по Wi-Fi

Для того щоб переконатися в можливості бездротової синхронізації для Вашого iPhone, iPod або iPad, пройдіть в меню «Налаштування» - «Основні», якщо тут з'явився пункт «Синхронізувати з iTunes по Wi-fi», значить все нормально. Якщо такий пункт меню відсутній, то виконати  бездротову синхронізацію не вийде.

Офіційно, новим видом синхронізації не зможуть скористатися власники iPhone (2G) і iPhone 3G, так як для цих моделей прошивка iOS 5, що відкриває нові можливості, не передбачена, тому для перших двох моделей неофіційний додаток з Cydia під назвою Wi-Fi Sync все ще залишається актуальним.

Для дозволу айфону користуватися бездротовою синхронізацією по Wi-Fi, необхідно виконати дії, описані нижче:

  1. Запустити iTunes 10.5 або більш пізню версію
  2. Підключити телефон за допомогою кабелю USB до ПК і в лівій панелі вибрати iPhone
  3. Зайти у вкладку «Огляд» і в розділі «Параметри» поставити маркер «Синхронізувати з цим iPhone по Wi-Fi», після чого натиснути «Застосувати».

Виконавши ці дії, кнопка «Синхронізувати» в налаштуваннях iPhone стане активною, саме її ми і будемо натискати для виконання бездротової синхронізації. Перш ніж виконати синхронізацію по Wi-Fi, виконайте пару синхронізацій за допомогою USB-кабелю, завантаживши в телефон музику, фото або рингтон.

Якщо виконати бездротову синхронізацію iPhone з iTunes не виходить, спробуйте:

  • Відкрити віддалений доступ, включивши доступ до спільних папок у Windows
  • Перед виконанням синхронізації відключити антивірус
  • Переконайтеся, що iPhone і комп'ютер з iTunes знаходяться в одній Wi-Fi мережі

Для відключення бездротової синхронізації для конкретного пристрою, зніміть маркер, який ми ставили в пункті № 3 та натисніть «Застосувати».

На початку матеріалу прозвучала така фраза «одним шнуром стало менше», дійсно, знижуючи кількість проводів і кнопок до мінімуму, підвищується естетична складова будь-якого пристрою. У наступних моделях USB-кабель, звичайно ж, залишиться в стандартній комплектації, але, трохи заглянувши в майбутнє можна передбачити, що з широким розвитком інтерфейсу Wi-Fi, Apple може й зовсім відмовитися від наявності кабелю. Звичайно, для цього буде потрібно застосовувати більш досконалі батареї та опрацювати питання безпеки в разі обриву зв'язку при виконанні синхронізації.

Ось і все, про синхронізацію з iTunes по Wi-Fi.

Вконтакте
Pinterest