Що робити в інтернеті? 10 способів убити час в інтернеті

admin Різні статті

10 способів убити час в мережі

Що робити в інтернеті? Іноді або працювати не хочеться, або ввечері вдома зайнятися нічим, або піти нікуди, і залишається тільки інтернет. Але ось чим в ньому зайнятися? Як мінімум десятьма різними речами - про них ми сьогодні і поговоримо.

Чим зайнятися в інтернеті? Раніше найзручнішими «вбивцями» часу були телевізор або ігри на свіжому повітрі. Перший сьогодні є більше справою людей старшого віку, а останні, на жаль, вже не так популярні. Зате в мережі сидять всі.

Що робити в інтернеті?

«Вікіпедія або «Луркоморь»

«Вікіпедія» - це як нескінченна подорож. Ви відкриваєте одне посилання, а в статті переходите ще п'ять, у кожній з п'яти статей вас чекає ще десяток посилань. Ось так кілька годин і пролітають.

Якщо ж ви віддаєте перевагу вільному і чесному стилю з використанням не завжди зрозумілої мови, то в такому випадку аналогічна структура є і у «Луркоморья». І години на ньому відлітають куди швидше, ніж на «Вікіпедії».

Відео

Саме чудове в YouTube або «відеозаписах В Контакте» - це те, що в них є все. Шукаєте одне відео, натикаєтеся на схожі або інші за тими ж ключовими словами. Звичайно, не завжди можна подивитися відео на роботі, особливо якщо ви не начальник - але вдома убити з його допомогою час дуже легко.

Соціальні мережі

«В Контакте», «Однокласники», Facebook. Це найпопулярніший спосіб витратити час де завгодно, особливо з урахуванням того, що клієнти для соцмереж почали вбудовувати в усі підряд телефони. Можна не просто дивитися поновлення статусів друзів, а дивитися і друзів друзів, і групи, і спостерігати за дискусіями з попкорном ... Так і час пролетить непомітно.

Інтернет-магазини

Онлайн-гіпермаркети роблять свою чорну справу справно. Наприклад, на DealExtreme гаджетомани зависнуть на кілька годин, так само як і на «Юлмарте» або в «Нікс». Не подобається техніка? Вперед в онлайн-каталог IKEA вибирати новий диван або моделювати кухню. А ще можна підібрати собі новий телефон на Price.ru або «Яндекс.Маркеті». Такі гіперкаталогі не дарма придумали.

Онлайн-знайомства

Навіть якщо ви не збираєтеся міняти дружину на нову блондинку з третім розміром, то явно з цікавістю проведете час, розглядаючи анкети дівчат (або юнаків) як на сайтах знайомств, так і в тематичних групах чи розділах оголошень. Далеко не завжди там лише меркантильні дами - іноді й гарні люди попадаються.

Перегляд порно

Виробники відвертого відео недавно вирішили, що кожен чоловік витрачає як мінімум 12 хвилин в день на його перегляд. Виходить дуже багато часу, і до того ж в інтернеті знайти його простіше простого.

Онлайн-ігри

Звичайно, для них потрібен не самий старий комп'ютер, дозвіл на установку клієнта і відсутність чужих очей. Немає такого? Не біда - є маса сайтів, які дозволяють грати через браузер, причому тематик ігор десятки і сотні, не кажучи вже про їх кількість. Час вбити допоможуть. А тут найкращі ігри 2011 року.

Тести

Люди люблять дізнаватися про себе щось нове. І для цього створюється маса сайтів з самими різними психологічними чи жартівливими тестами. Ви можете дізнатися не тільки дату зустрічі зі своєю майбутньою половинкою, але і підібрати колір штор, вибрати ім'я кошеняті, перевірити, наскільки ви божевільний або як добре у вас розвинена інтуїція. Сьогодні тести є на все, що тільки можна придумати.

Поспілкуйтеся на форумах

Є маса «досок» для любителів побалакати про аніме, Гаррі Поттера, drum'n'bass чи просто про радянські іграшки вісімдесятих. Знаходьте форум за інтересами і вливайтеся в дискусії.

Почитайте блоги

Якщо ви не ведете свій блог (до речі, написання постів теж відмінно вбиває час), то цілком можна почитати чужі блоги, і не тільки в ЖЖ. Можна зібрати і свою колекцію улюблених блогів у френдстрічку і читати її саме тоді, коли у вас маса часу, який нема чим зайняти.

Думаю тепер, Ви, знаєте, що робити в інтернеті.

Вконтакте
Pinterest