Створення резервної копії реєстру

admin Різні статті

Створення  резервної копії реєстру"Створення  резервної копії реєстру" - стаття яка в першу чергу адресована любителям експериментів з системним реєстром, тим хто любить налаштовувати свою операційну систему за допомогою налаштувань реєстру. У даній статті я розповім Вам якими способами можна створити резервну копію реєстру.

Створення  резервної копії реєстру

Для чого це потрібно? А потрібно нам це в першу чергу для того, щоб уберегти себе від неприємностей які можуть виникнути в першу чергу після внесення змін до реєстру або після роботи деяких програм робота яких пов'язана з реєстром.

Нам відомо два способи створення резервної копії системного реєстру про які ми Вам зараз і розповімо.(А тут делатльна замітка про видалення Windows 7)

Створення  резервної копії реєстру.Експорт з допомогою самого редактора реєстру. Заходимо в меню Пуск і вибираємо пункт "Виконати" ... Тепер у рядку введення вводимо команду regedit і тиснемо кнопку Enter. Перед Вами має відкритися вікно редактора реєстру. У цьому вікні йдемо в меню "Файл" і вибираємо пункт "Експорт" ...

Створення  резервної копії реєстру

Вводимо ім'я резервної копії, вибираємо місце куди потрібно зберегти копію і тиснемо кнопку Зберегти.

Резервування реєстру

Створення  резервної копії реєстру. Копія реєстру за допомогою командного рядка.

Заходимо в меню Пуск, вибираємо пункт "Усі програми", тепер пункт "Стандартні" і тепер клікаємо за пунктом "Командний рядок". Після запуску командного рядка вводимо в ній команду

regedit / E c: \ all.reg

Ця команда копіює всі гілки вашого реєстру на диск С: у файл all.reg.

Тепер коли Ви створили резервну копію системного реєстру Ви можете спати спокійно і спокійно експериментувати знаючи що Ви можете в будь-який момент відновити свій реєстр у разі збою.

Стаття про Greplin — новий пошуковик, який, на мою думку, скоро стане досить популярним.

Вконтакте
Pinterest