Телефон не бачить карту пам'яті

admin Різні статті

Телефон не бачить карту пам'ятіТелефон не бачить карту пам'яті. У сучасних телефонах вбудованої пам'яті зазвичай небагато, і функцію основного носія інформації в них виконують карти пам'яті. Іноді трапляється так, що телефон перестає бачити карту пам'яті, і ви втрачаєте доступ до необхідних файлів. Що робити, якщо телефон не бачить карту пам'яті?

Телефон не бачить карту пам'яті

Якщо з вашим телефоном трапилася така неприємність, не поспішайте одразу бігти в сервісний центр або купувати нову карту пам'яті. Можливо, проблема вирішується просто. Для початку потрібно вийняти карту пам'яті з телефону та вставити її знову. Якщо проблема була просто в відійшовшому контакті, це повинно допомогти.

Але якщо це не допомогло, все ще не потрібно панікувати. Є шанс «вилікувати» карту пам'яті в домашніх умовах. Для цього потрібно вставити її в кардрідер. Якщо кардрітер карту побачив, у вас може вийти її врятувати. Зайдіть в Мій комп'ютер, знайдіть там вашу карту пам'яті, клікніть про ній правою кнопкою і виберіть пункт Властивості.

Відкриється вікно властивостей диска. Вам потрібно перейти на вкладку Сервіс і знайти там розділ «Перевірка диска на наявність помилок». Натисніть кнопку Виконати перевірку. В параметрах перевірки диска поставте галочку напроти пункту «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектора» та натисніть Запуск. Після цього вставте карту в телефон і перевірте, чи бачить він її.

Якщо цей спосіб не подіяв, можна піти на крайні заходи і відформатувати карту пам'яті. У тому випадку, якщо кардрідер карту бачить, заздалегідь скопіюйте інформацію з карти пам'яті на ваш комп'ютер, тому що форматування знищить всі дані на карті. Можливо, після форматування карти на комп'ютері потрібно буде вдруге відформатувати її вже в самому телефоні.

У тому випадку, якщо всі ці способи не допомогли, доведеться звернутися в сервісний центр. Майстер визначить, чому телефон не бачить карту пам'яті, і порадить шляхи вирішення проблеми. Так, причина може критися в пошкодженні картки, в такому випадку вам, швидше за все, доведеться просто купити нову картку.

Щоб надалі подібна проблема не повторилася, потрібно дотримуватися правил експлуатації карти пам'яті. Карткам пам'яті протипоказані фізичні ушкодження, їх не можна упускати, згинати, придавлювати. Також карти пам'яті потрібно оберігати від дії вологи, прямих сонячних променів і електростатичних розрядів, тримати подалі від джерел тепла. Не можна відключати карту під час передачі інформації.

Також проблема може бути в тому, що телефон не підтримує формат або обсяг вашої карти пам'яті. І якщо карту невідповідного формату засунути в роз'єм на телефоні досить проблематично, то з обсягом помиляються досить часто в прагненні придбати карту побільше. Старі моделі телефонів не підтримують карти пам'яті великого об'єму, тому обов'язково подивіться в інструкції до телефону, який максимальний обсяг карт пам'яті він підтримує.

Іноді проблема може критися в поганій сумісності карти пам'яті і телефону. Кожен телефон розрахований на певний формат карт пам'яті. Але заковика в тому, що один і той же формат карт пам'яті може випускатися різними виробниками, і не у всіх виробників карти на всі 100% відповідають стандартам. В результаті деякі пристрої відмовляються ці карти нормально читати. Так, деякі телефони Nokia погано працюють з SD картами Apacer.

Тому важливо купувати карти пам'яті від заслуговуючих довіри виробників. Так, наприклад, формат карт пам'яті Memory Stick був розроблений компанією Sony, і тільки ця компанія гарантує 100% відповідність карт стандарту. А карти пам'яті SD можуть бути від різних виробників, але вибирати варто виробників, чиї імена на слуху. Приміром, компанія SanDisk була одним з розробників формату, а це означає, що її карти SD відповідають стандарту.

Якщо телефон не бачить карту пам'яті, не панікуйте: можливо, проблему вдасться вирішити малою кров'ю. А якщо все-таки виникла необхідність купити нову карту натомість вийшрвшої з ладу, важливо вибрати якісну карту пам'яті, відповідну вашому телефону за форматом і обсягом.

Вконтакте
Pinterest