Телефон впав у воду, що робити

admin Різні статті

Телефон впав у воду, що робитиЗ кожним може трапитися така ситуація, коли телефон падає у воду або ж виявляється у вологому середовищі. Порятунок телефону і відновлення його подальшої працездатності залежить тільки від швидкості ваших дій. Давайте розберемося, що робити, якщо телефон впав у воду.

Що робити, якщо телефон впав у воду

Жоден телефон нормально не витримає тривалого перебування у воді. Попадання вологи на мікросхеми призводить до окислення і корозії, що надалі стане причиною його поломки. Зауважте, що окислюватися мікросхеми можуть не тільки у випадку прямого контакту з водою. Телефон також вийде з ладу, якщо часто залишати його у ванній кімнаті, де зазвичай висока вологість.

Найперше, що слід зробити при падінні телефону у воду - це витягнути батарею. У разі якщо телефон, будучи у воді, вібрує, не прагніть вимкнути його звичайним способом, а замість цього швидко зніміть кришку і вийміть батарею. Також ні в якому разі не включайте мокрий телефон, щоб перевірити його працездатність. Якщо подати на мокрий телефон живлення з акумулятора, виникне коротке замикання, яке повністю виведе ваш девайс з ладу.

Після від'єднання акумулятора від телефону витягніть карту пам'яті, SIM-карти, відкрийте всі заглушки на роз'ємах. Постарайтеся зняти ті деталі, які можете, після чого покладіть телефон на просушування. Не струшуйте телефон, щоб видалити з нього максимум рідини, адже так можна зробити ще більше шкоди, ніж вже є.

Просушувати телефон доведеться досить довго, для того щоб переконатися, що вода повністю висохла. Зауважте, що не можна класти телефон для просушки на батарею, щоб сильний нагрів і гаряче повітря не зашкодили мікросхемам. Якщо вирішили просушити телефон, то краще всього зробити це за допомогою пилососа з тонкими насадками. При цьому врахуйте, що пилосос повинен втягувати в себе повітря, а не видувати.

Прискорити процес сушіння телефону можна феном, але тільки не гарячим повітрям, так як в цьому випадку результат буде тим же, що і з батареєю. Використовуйте сушку холодним повітрям, при цьому тримайте фен не біля телефону, а на відстані від нього. Якщо фен буде знаходитися близько до телефону, то струмінь повітря посприяє більш глибокому проникненню води всередину.

Після просушування залиште телефон розібраним висихати протягом декількох годин. Як мінімум телефон повинен сохнути 8 годин, але краще залишити його в розібраному вигляді на кілька днів. Тільки після цього можна спробувати включити телефон.

Ще один простий спосіб просушити телефон зсередини - це залишити його в пакеті з сухим рисом. Рис є натуральним адсорбентом і добре втягує вологу. Тільки врахуйте, що на час просушування в рисі телефон повинен бути розібраним.

Так як попадання вологи тільки шкодить телефону, то після просушування можуть виникати найрізноманітніші проблеми з його роботою. Наприклад, якщо впав у воду сенсорний телефон, тоді можуть з'явитися проблеми з фотокамерою, спалахом і стабільністю роботи. Але найбільш часто від води потерпає акумулятор, тому телефон буде швидко розряджатися.

Проблеми з телефоном після намокання будуть в будь-якому випадку. І якщо щось не працює або ж телефон впав у воду і не включається, тоді зверніться до сервісного центру. Там телефон розберуть і оцінять ступінь пошкодження мікросхем. При цьому зауважте, що іноді ремонт телефону обходиться дорожче, ніж покупка нового. Найгірше тоді, коли телефон падає не просто в воду а чай, солодкі шипучі напої, масло, пиво і т. п. У цьому випадку проста просушка телефону не допоможе, його доведеться повністю розібрати до гвинтика і промити від залишків рідини в мильній воді, після чого добре сполоснути. Потім висушіть телефон, зберіть і зверніться до сервісного центру. Пам'ятайте, що намочений телефон вже не підлягає ремонту по гарантії, тому намагайтеся поводитися з технікою максимально обережно.

Вконтакте
Pinterest