Тормозить відео на YouTube

admin Різні статті

Тормозить відео з YouTubeІнтернет-відеоролики Youtube досить поширені в інтернеті. Їх використовують на самих різних сайтах: в соціальних мережах, новинних і розважальних порталах, навіть сайти з переглядом фільмів онлайн використовують ютубівскій контент. Сам же відеопортал заснований на відеофайлах, що завантажуються користувачами. Переваг у сайту багато, але є і недоліки, з якими стикаються багато користувачів: довго або зовсім не завантажується відео на Youtube.

Як зберегти відео з YouTube

Що робити якщо тормозить або не завантажується відео на Youtube

Як виявляється дана проблема: користувач заходить по будь-якому ютубівському посиланні (або знаходить потрібне відео в рядку пошуку на сайті), щоб подивитися відеоролик, але натиснувши на кнопку play, завантаження і відтворення відео не відбувається або, почавши відтворюватися, доходить до певного моменту (секунд 5-10, можливо, трохи більше), після чого припиняється показ та завантаження. Ви, звичайно, залишаєте вікно браузера відкритим в надії, що відео завантажиться - зазвичай світло-сіра смуга завантаження рухається в бік завершення відрізка відтворення відео. Але в разі неполадок, ви не побачите цю смугу, навіть якщо залишите відео на завантаженні хоч на два-три години.

Що робити, якщо відео на Youtube не показує, а хочеться терміново подивитися цікавий відеоролик або важливі новини?

Зрозуміло, спочатку потрібно розглянути самі банальні можливі причини, наприклад, повільний інтернет на вашому комп'ютері. Повільним інтернетом вважається та інтернет-зв'язок, швидкість якої коливається в межах 128-256 кбіт/c і менше. Дізнатися швидкість можна у свого провайдера, там же можна її і підвищити, якщо це технічно можливо. Якщо ви зіткнулися з проблемою повільного інтернету і поки не можете її вирішити, радимо спробувати подивитися відеоролики в інший час дня, наприклад, рано вранці, коли не так багато людей користується інтернетом. Інші причини опишемо нижче.

Причини, чому довго завантажується відео на Youtube

Можливо, в даний момент у вас встановлена ​​стара версія Flash Player. Як правило, перед переглядом відео, Youtube сам попереджає користувача спеціальним написом про те, що Flash плеєр потрібно оновити до останньої версії. Просто дотримуйтесь інструкції, яка вам буде представлена, перейшовши на сайт Adobe Flash Player. Інструкція як встановити adobe flash player.

Проблема з кеш-пам'яттю. Досить часто виникає подібна проблема, особливо, якщо ви часто використовуєте Youtube для перегляду відео. Необхідно почистити кеш в браузері, і зробити це можна кількома способами: як за допомогою сторонніх програм, так і вручну в браузері. У кожному браузері (Opera, Chrome, Mozilla Firefox) різні методи очищення кеша. Однак можна скористатися програмою Ccleaner - вона дуже проста у використанні, і ви легко за допомогою неї очистите кеш у всіх браузерах, якими ви користуєтеся.

У рідкісних випадках відео на Youtube не показує з причини деяких відключених функцій в браузері, наприклад, може бути відключений javascript або анімація. У браузері Internet Explorer їх можна включити так: у меню «Сервис» вибрати «Властивості оглядача», далі перейти на «Додатково» і в пункті «Мультимедіа» поставити галочки біля необхідних параметрів (звук, анімація, зображення).

Цілком можливо, що через невисоку швидкості інтернету відео-ролик просто не встиг завантажитися, але якщо ви помічаєте, як світло-сіра смуга завантаження в полі відтворення стрімко рухається вправо, то варто просто почекати і потім насолоджуватися переглядом відео.

Вконтакте
Pinterest