Як записати відео в Instagram

admin Різні статті

Відео в InstagramУ 2013 році стрімко став набирати популярність мобільний додаток Vine, що дозволяє знімати короткі відеоролики і ділитися ними в соціальних мережах. Тепер таку можливість надає користувачам і популярний фотододаток Instagram: у червні 2013 року була запущена нова функція Video on Instagram (відео в Instagram).

Як записати відео в Instagram

Нова функція Instagram по суті своїй не відрізняється від Vine: користувач може зняти короткий ролик зі звуком і поділитися ним зі своїми передплатниками. Однак деякі відмінності все ж є (швидше за все, розробники Instagram ретельно проаналізували продукт конкурентів і знайшли моменти, які в своєму продукті хотіли б виправити/замінити). Про реєстрацію читайте в статті Як зареєструватися в Інстаграм.

По-перше, відрізняється максимальна тривалість відео: в Vine максимальна довжина ролика становить 6 секунд, в Instagram - цілих 15. По-друге, принцип відтворення інший. У Vine ролики закільцьовані: після закінчення відтворення відео починається заново, як GIF - анімація. У Instagram ролик програється тільки один раз.

В обох додатках є можливість постинга відео в Twitter і Facebook. Але потрібно враховувати, що додаток Vine належить компанії Twitter, а додаток Instagram - компанії Facebook. Природно, кожна соціальна мережа більше підтримує свій додаток. Так, ролики з Vine в Твіттері можна відкрити прямо в стрічці новин, а для перегляду ролика з Instagram потрібно буде перейти за посиланням..

Відео в Instagram підтримує фірмову фішку цього додатка - фільтри для швидкого редагування. Для відео доступно тринадцять фільтрів, що дозволяють змінювати контрастність, яскравість і колірну гамму. Також можна вибрати один з кадрів, який буде виконувати роль обкладинки відео, яка відображається в новинних стрічках підписників. До речі, новинна стрічка для фотографій і відеороликів в Instagram буде спільною, відео можна буде впізнати по іконці в правому верхньому куті.

Video on Instagram використовує спеціальну технологію стабілізації відео Cinema. Поки що вона доступна для власників iPhone 4S і iPhone 5. Ця функція покращує якість відео, що знімається на ходу. Вона включена за замовчуванням, але при бажанні її можна відключити, натиснувши відповідну іконку.

Процес зйомки відео досить простий. У додатку з'явилася функція перемикання з режиму фото в режим відео. Щоб почати запис, потрібно натиснути і утримувати кнопку із зображенням відеокамери. Коли ви прибираєте палець з кнопки, процес запису призупиняється. Завдяки цьому можна знімати відеоролики з декількох частин, головне - щоб загальна тривалість не перевищувала 15 секунд.

Знявши відео, натисніть Next та переходьте до вибору фільтра (результат застосування всіх фільтрів буде видно відразу ж). Доступний вибір обкладинки та перегляд відео перед публікацією. Для публікації доступні виключно відео, зняті в Instagram, опублікувати звичайне відео з вашого пристрою не можна. Налаштування приватності для відео будуть збігатися з налаштуваннями приватності для фотографій. Гучність відео при відтворенні залежатиме від загальних налаштувань гучності пристрою.

Відео в Instagram доступно для користувачів версії додатка починаючи з 4.0.0. У застарілих версіях відеоролики будуть відображатися у стрічці у вигляді фотографій. Користувачам Android варто враховувати, що відеозйомка підтримується на пристроях з версією ОС 4.1 (Jellybean) і вище, а відтворення доступно для всіх версій Android, якщо на них встановлена мінімум ​​четверта версія Instagram.

Схоже, для програми Vine настають не найкращі дні. По-перше, Video on Instagram може похвалитися великою кількістю функцій. По-друге, користувачів у Instagram набагато більше; більшість напевно віддасть перевагу використовувати для постінгу своїх фото і відео та перегляду чужих один сервіс, ніж два різних.

Вконтакте
Pinterest