Відключення автозапуску в Windows XP

admin Різні статті

Відключення автозапуску

Відключення автозапуску в Windows. Існує кілька способів відключення автозапуску із зовнішніх накопичувачів в операційній системі Windows XP. До даних способів відноситься і редагування реєстру Windows, але в даній статті мова піде лише про найпростіші способи відключення з якими зможе впорається і починаючий користувач.

Як відключити автозапуск в Windows?

Відключення автозапуску. Відключаємо автозапуск стандартними засобами Windows.

Суть першого способу відключення автозапуску полягає в наступному:

 • Тиснемо комбінацію клавіш «Win» + «R» і у вікні що з'явиться вводимо команду gpedit.msc. Тиснемо Enter.
 • У вікні що відкриється в лівій частині вибираємо «Політика Локальний комп'ютер», а в правій «Конфігурація комп'ютера», натискаємо по «Адміністративні шаблони» і «Система».
 • Тепер в папці «Система» шукаємо пункт «Відключити Автозапуск» та натискаємо по ньому правою кнопкою мишки. І вибираємо пункт «Властивості».
 • У вікні що відкриється потрібно вибрати «Включено» і нижче зробити позначку «Для всіх дисків». Тепер тиснемо кнопку «ОК» для того щоб прийняти зроблені зміни.
 • Тепер знову тиснемо комбінацію клавіш «Win» + «R», і вводимо команду services.msc. Тиснемо Enter.
 • У вікні що відкриється нам потрібно знайти службу «Визначення обладнання оболонки» і викликати її властивості шляхом правого кліка по ній мишкою і вибору пункту «Властивості».
 • У вікні властивостей служби переходимо на вкладку «Загальні» і напроти пункту Тип запуску встановлюємо значення «Відключено». Тепер зберігаємо зміни клікнувши по кнопці «ОК». Після цих дій автозапуск буде відключений.(А про включення панелі швидкого запуску можете почитати тут)

Відключення автозапуску. Як відключити автозапуск з допомогою сторонніх програм. Зараз ми розглянемо як за допомогою безкоштовної антивірусної утиліти відключити автозапуск.

 • Для початку нам потрібно знайти в інтернеті і завантажити утиліту AVZ(вона нам і допоможе відключити автозапуск).
 • Встановлюємо утиліту і в головному меню вибираємо пункт «Файл» і тут пункт «Майстер пошуку та усунення проблем»
 • У вікні що має відкритися нам потрібно вибрати наступне (значення в дужках): категорію проблеми (системні проблеми), ступінь небезпеки (Проблеми середньої тяжкості). Тепер коли ми вибрали потрібні значення тиснемо на кнопку «Пуск».
 • Коли будуть виведені результати пошуку вразливостей потрібно відзначити пункти: «дозволено автозапуск зі змінних носіїв», «дозволено автозапуск з HDD», «дозволено автозапуск з мережевих дисків» і натиснути на кнопку «Виправити зазначені проблеми». Після цих дій автозапуск буде відключений.

Відключення автозапуску в Windows XP

Ось і все про те як відключити автозапуск.

Вірішення проблеми - неможливо завантажити Windows 7, ви зможете знайти в цій статті.

Вконтакте
Pinterest