Відновлення флешки Silicon Power

admin Різні статті

Відновлення флешки Silicon PowerВиробники USB-накопичувачів для зручності користувачів розміщують софт на офіційних сайтах. Тому, компанія Silicon Power для відновлення флешки рекомендує користуватися ПЗ UFD Recover Tool.

Для цього необхідно зайти на офіційний сайт, зареєструватися, завантажити програму прямо у вікні реєстрації. Крім того, на цьому ж сайті є ПЗ офіційного партнера компанії Piriform під назвою Recuva File Recovery. Нею відновлюються віддалені з флешки файли.

Особливості відновлення флешки Silicon Power

Найпоширеніший випадок, при якому затребувана програма відновлення флешки Silicon Power - це напис у вікні: Помилка, захист від запису/Накопичувач захищений від запису. Для самого початку нам потрібно визначити використовуваний контролер. Оптимально підібрати утиліту, що здійснює відновлення флешки Silicon Power, допоможе програма визначення використовуваного контролера. При цьому, дуже важливо знати тип мікросхеми, так як, від нього залежить редакція ПЗ.

Програма ChipGenium краще інших справляється із завданням впізнання плеєра, флешки. Вона вдало опитує більшість моделей, а, у рідкісних винятках бере дані з бази VId\PID, відображаючи інформацію про них з великою часткою ймовірності.

Старі версії ChipGenium (3.0, 3.1) не підходять для нашого завдання, так як, не можуть опитати пристрій. Збірки операційної системи редакцій ChipXP, Zver, Windows PE так само не дозволять відобразити правильну інформацію.

Контролери 3.0 компанії ASMedia не призначені для цієї утиліти.

Компанія ANTSpec Software випускає ПЗ Flash Drive Information Extractor. Перевагою утиліти є сумісність з портами USB 3.0 від AS Media. Розшифрована інформація виходить лише у версіях програми старше 7.0. Даний софт я рекомендую для контролерів SMI, Phison, Innostor, Alcor.

Остання програма, необхідна для вибору правильної утиліти, що здійснює відновлення флешки Silicon Power, є ChipEasy. Роз'єми 3.0 останнього покоління утиліта опитує з помилками, тому, краще використовувати традиційний порт 2.0. Принцип роботи відрізняється від двох попередніх, однак, у рейтингу програма впевнено посідає третє місце.

Таким чином, спочатку слід отримати точну інформацію про контролер, тип мікросхеми. Потім спробувати реанімувати носій UFD Recover Tool з офіційного сайту.

Вконтакте
Pinterest