Відновлення файлів з флешки

admin Різні статті

Відновлення файлів з флешки. У статті описаний варіант відновлення файлів використовуючи програму R-Studio при збоях файлової системи флешки. Спосіб відновлення файлів за допомогою програми PhotoRec описаний у статті Відновлення інформації на флешці.

Отже. Підключаємо флешку в USB порт комп'ютера і при спробі її відкрити отримуємо ось таке повідомлення.

Відновлення файлів з флешки

Звичайно ми форматувати її зараз не будемо, тому що нам потрібно витягти хоч якісь небудь файли. Дивимося властивості флешки і бачимо, що розмір диска дорівнює 0, а файлова система з FAT32 перетворилася в RAW.

Відновлення файлів з флешки

Намагаємося не впасти в паніку з приводу втраченої дорогоцінної нам інформації, а спробуємо відновити файли з флешки. Шанс у нас ще є.

Відновлення файлів з флешки. Як відновити файли з флешки

Для цього скористаємося програмою R-Studio. Встановлюємо і запускаємо програму

Відновлення файлів з флешки

знаходимо у списку знайдених дисків нашу флешку. Якщо програма не знайшла флеш, значить пошкодження файлової системи досить значні. Може бути несправний контролер або пошкоджена мікросхема пам'яті. У цьому випадку краще звернутися до фахівців з відновлення інформації. У нашому випадку програма знайшла наш накопичувач. Виділяємо флешку і правою кнопкою миші викликаємо контекстне меню і вибираємо Scan.

Відновлення файлів з флешки

в меню сканування вказуємо тип файлової системи в якій була відформатована флешка. Start - звідки почнемо сканування, зазвичай 0. Size - обчислений програмою обсяг нашої флеш. Інші параметри можна виставити як на скріншоті. Після налаштування натискаємо на Scan.

Відновлення файлів з флешки

Запуститися режим сканування файлової системи.

Відновлення файлів з флешки

Сканування підходить до завершення ...

Відновлення файлів з флешки

Все, сканування завершено, натискаємо OK.

Відновлення файлів з флешки

Відкриється список знайдених програмою в процесі сканування файлових систем. Recognized1, Recognized2, Recognized3 і так далі. У нашому випадку вибираємо Recognized2 з файловою системою FAT32, так як флешка була відформатована саме в ній. Викликаємо контекстне меню і вибираємо Open Drive Files.

Відновлення файлів з флешки

У вкладці Recognized2 у списку папок $ ROOT00001 і т.д. можна переглянути знайдені файли та директорії.

Відновлення файлів з флешки

Перед потрібними нам файлами або папками ставимо галочки і натискаємо кнопку Recover Marked.

Відновлення файлів з флешки

Тут потрібно вибрати місце (Output Folder) куди програма скопіює відновлені файли. Установки можна залишити такі ж як на скріншоті. Якщо ви хочете спробувати відновити інформацію у пошкоджених секторах пам'яті флешки, зніміть галочку Skip files with bad sectors. Після налаштування натискаємо OK.

Відновлення файлів з флешки

У вказану директорію скопіюються вибрані файли. Частина даних може бути не читана або відновлена ​​частково. Тоді пробуємо просканувати flash з іншими налаштуваннями програми.

Як відновити файли з флешки?

Програма дозволяє відновлювати інформацію при випадковому видаленні файлів з флешки або швидкому форматуванні накопичувача. Також про выдновлення файлыв можете почитати у статті

Після відновлення даних можна спробувати відновити флешку. Як це зробити описано в статті Відновлення флешок після програмних збоїв.

Ось і все про те як відновити файли з флешки, а тут ви можете дізнатися як відновити непрацюючу флешку.

Вконтакте
Pinterest