Відновлення інформації на флешці

admin Різні статті
Відновлення інформації на флешці3.8 з5оснований на4 голосуванні.

Відновлення інформації на флешціВідновлення інформації з флешки. Рятуємо втрачену інформацію з флешки. Сталося страшне ... Зникла вся важлива інформація з вашого флеш накопичувача або карти пам'яті! Що може бути страшніше втрати інформації для того, хто постійно з нею працює? Випадково відформатували карту пам'яті у фотоапараті з цікавими знімками які робили на відпочинку? Відформатували USB-флешку з дуже потрібними вам файлами, а резервних копій не залишилося? Ще не все втрачено! Загублену інформацію можна спробувати відновити.

Відновлення інформації з USB-флешки.

Переважна більшість випадків зникнення інформації відноситься до пошкодження логічної структури даних. При форматуванні або збої файлової системи на флешці, руйнується тільки таблиця з інформацією про розміщення файлів, а самі файли, в більшості випадків, залишаються не пошкодженими (звісно якщо не було проведено навмисне затирання інформації програмами-Шредера). За цим, залишається можливість самостійного порятунку інформації без звернення до організації, що спеціалізується на відновленні інформації з Flash накопичувачів і заощадити на цьому трохи грошових знаків. Про відновлення даних читайте в статті Відновлення даних з флешки.

Отже, спробуємо відновити інформацію з flash. Переконуємося, що флушка фізично справна і при зверненні до знімного диска не з'являється віконце з повідомленням «вставте диск» і на флешці не проводився запис інформації поверх тієї, що була вилучена.

Для відновлення втрачених файлів з флешки скористаємося невеликою безкоштовною програмою PhotoRec 6.10 що входить в пакет testdisk-6.10Завантажуємо і розпаковуємо архів з програмою, наприклад в C:\Temp\

Підключаємо флеш-носій до комп'ютера і запускаємо програму photorec_win.exe

1. У списку знайдених дисків вибираємо ваш знімний носій для відновлення інформації на флешці.

Відновлення інформації на флешці

2. Потім вибираємо тип файлової системи на флеш-носії для відновлення інформації, в нашому випадку це [Intel].

Відновлення інформації на флешці

3. У наступному вікні потрібно вибрати розділи для пошуку віддалених файлів, вибираємо перший у списку розділ (Whole disk - пошук на всіх розділах диска).

Відновлення інформації на флешці4. Далі, вказуємо тип файлової системи на диску, тому що у нас файлова система FAT вибираємо [Other]

Відновлення інформації на флешці

5. Тут потрібно вибрати директорію для збереження знайдених файлів. За замовчуванням ця директорія з програмою photorec_win.exe, натискаємо «Y».

Відновлення інформації на флешці

6. Почнеться процес пошуку видалених файлів на флешці.

Відновлення інформації на флешці

7. В результаті програма повідомить кількість знайдених файлів і збереже їх у директорію recup_dir

Відновлення інформації на флешці

Трохи удачі і інформація на флешці відновлена! Також можете читати статтю Відновлення файлів з флешки.

Ось і все що стосується відновлення інформації на флешці, а як відновити флушку читайте у статті - Як відновити флешку

Вконтакте
Pinterest