Встановлення Flash Player або як встановити Flash Player

admin Різні статті

Вставновлення Adobe Flash PlayerЯк встановити Flash Player? Adobe Flash Player - безкоштовний, широко поширений програвач мультимедіа плеєр для перегляду файлів формату Flash (розширення SWF). Flash Player вже протягом досить довгого періоду часу є незамінним засобом для створення презентацій, ігор, веб-сайтів, анімаційних фільмів і інших додатків, що вимагають багатого мультимедійного наповнення. Як правило браузери встановлюють флеш-плеєр автоматично, але рекомендується регулярно оновлювати програму, оскільки Adobe постійно удосконалює Flash Player.

Встановлення Flash Player в середовищі Internet Explorer для Windows

1. Для початку встановлення флеш-плеєра перейдіть по наступному посиланню - http://get.adobe.com/flashplayer

2. Знімаємо галочку "Включить в комплект загрузки", ( якщо її не зняти буде встановлена "Бесплатная Панель инструментов Google") і натискаємо кнопку "Загрузить".

3. Даємо згоду на встановлення додатку для всіх користувачів на даному компьютеру і встановлюємо ADM.

4. Завантажуємо і встановлюємо Flash Player.

Встановлення Flash Player в середовищі інших браузерів Windows

1. Для встановлення Flash Player переходимо за посиланням http://get.adobe.com/ru/flashplayer/ та натискаємо "Загрузить"

2. Закриваємо всі браузери та запускаємо завантажений nstall_flash_player.exe 3. Все, флеш-плеєр встановлено.

Встановлення Flash Player в середовищі Linux (x86)

Інструкції по встановленню Flash Player для. deb

1. Для початку встановлення клацніть посилання завантаження. Для збереження програми  встановлення на робочому столі дотримуйтесь інструкцій у відчиненому діалоговому вікні.

2. Збережіть пакет. Deb на робочому столі і дочекайтеся завершення його завантаження.

3. Двічі клацніть на пакеті. Deb і дотримуйтесь інструкцій по установці.

-Або- Введіть одну з наступних команд у вікні терміналу: * Dpkg - install [filename]. Deb * Dpkg-i [filename]. Deb

Інструкції з встановлення файлів tar.gz

1. Щоб почати встановлення, клацніть посилання завантаження. Відкривається діалогове вікно, в якому необхідно вказати папку збереження файлу.

2. Збережіть файл. Tar.gz на робочому столі і дочекайтеся завершення завантаження файлу.

3. Розпакуйте архів.

4. Скопіюйте файл libflashplayer.so в папку зовнішніх модулів браузера. Інформацію про місцезнаходження цієї папки ви можете дізнатися у постачальника браузера.

Інструкції по встановленню Flash Player для. rpm

1. Щоб почати встановлення, клацніть посилання завантаження. Відкривається діалогове вікно, в якому необхідно вказати папку збереження.

2. Збережіть файл. Rpm на робочому столі і дочекайтеся завершення його завантаження.

3. Перейдіть у програмі "Термінал" на робочий стіл і введіть команду # rpm-Uvh . Натисніть клавішу "Введення". (Примітка: ця операція повинна виконуватися привілейованим користувачем). Програма встановлення видає запит на закриття всіх браузерів.

4. Зовнішній модуль встановлюється в браузер Mozilla. Для перевірки успішного завершення установки запустіть браузер Mozilla і виберіть меню "Help"> "About Plug-ins".

Інструкції з встановлення Flash Player через APT

1. Клацніть посилання завантаження і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

2. Для отримання інформації про зовнішній модулі, встановленому в браузері Mozilla, запустіть Mozilla і виберіть меню "Help"> "About Plug-ins".

3. Для оновлення в подальшому програвача Flash Player необхідно ввести у вікні терміналу наступні команди:

* Sudo apt-get update * Sudo apt-get install adobe-flashplugin

Інструкції по встановленню для визначення репозиторія YUM

1. Щоб почати установку, клацніть посилання завантаження. Відкривається діалогове вікно, в якому необхідно вказати папку збереження файлу.

2. Збережіть файл  .rpm на робочому столі і дочекайтеся завершення його завантаження.

3. Перейдіть у програмі "Термінал" на робочий стіл і введіть команду # rpm-Uvh . Натисніть клавішу "Введення". (Примітка: ця операція повинна виконуватися привілейованим користувачем).

4. Після завершення встановлення введіть у "Терміналі" команду # yum install flash-plugin.  (Примітка: ця операція повинна виконуватися привілейованим користувачем).

6. Для оновлення в подальшому програвача Flash Player необхідно ввести в "Терміналі" команду # yum update flash-plugin. При цьому не потрібно буде повторювати кроки 1-4.

Ось і все, ми дали відповідь на за питання - як встановити флеш плеєр, а Ви можете прочитати про порівняння Android 2 та iOS 4

Вконтакте
Pinterest