10 найгірших місць для втрати мобільника

admin Різні статті

Для тих, хто любить залишати телефони, де доведеться, сьогоднішній список підкаже, наскільки ймовірне возз'єднання з пропажею.

Не так давно ми писали, як за допомогою розумних програм і вбудованих функцій повернути втрачені або украдені телефони. Сьогоднішній список підкаже, наскільки різняться шанси на повернення комунікатора в залежності від місця, де він був забутий.

10. Сумка

Це приблизно як натянути окуляри на голову і півдня згадувати, де ж ти їх залишив. Соромно, але трапляється часто-густо. Виявити мобільник у сумці, звичайно, просто, але на те, щоб пригадати, де його залишив, доведеться витратити порядну кількість часу.

Шанси на повернення: 100%.

9. У ресторанах і барах

Мила справа - залишити мобільник на столику або за барною стійкою і покинути заклад. Добре, що працівники громадського харчування їх рідко привласнюють - частіше наздоганяють власника і віддають забуте.

Шанси на повернення: 80-95%.

8. Дах автомобіля

Любителі bluetooth-гарнітур згадують, де їх гаджети, тільки коли розмова раптово переривається.

Шанси на повернення: 25-75% (залежно від того, куди приземлиться).

7. Примірювальна

Варіантів безліч - він може випасти з кишені, завалитися за лавку або ненароком опинитися в одній з дев'яти пар штанів, що ви переміряли. Один з найпростіших способів втратити свій телефон саме в магазині, коли голова забита зовсім іншими речами.

Шанси на повернення: 0-15%.

6. Служба безпеки аеропорту

Зніміть взуття, ремінь, викладіть все з кишень і, звичайно ж, телефон. Під час огляду, в поспіху і нервуваннях перед вильотом, залишити комунікатор на конвеєрній доріжці в одному з кошиків простіше простого. Згадайте, коли почуєте своє ім'я по гучномовцю.

Шанси на повернення: 25-75% (залежно від того, скільки часу залишається до польоту. Якщо забаритеся, то телефон буде знищений).

5. Школа

Школа - джерело місць, де можна залишити мобільник. У роздягальні, в шафці, в душовій, у класній кімнаті. Великий плюс, що в навчальних закладах завжди є своє «бюро знахідок».

Шанси на повернення: 15-75%

4. Громадський транспорт

Прекрасний шанс більше ніколи не побачити свій новісінький телефон - це залишити його в автобусі або метро. Найкраще, що можна зробити - відключити свій номер. Ну і варто подумати, який телефон купити наступним.

Шанси на повернення: 0-2%.

3. Літак

Після того, як стюардеси попросять відключити всі електронні пристрої, найгіршим рішенням буде покласти телефон в кишеню навпроти.

Шанси на повернення: 0-15% (залежить від авіакомпанії і класу польоту).

2. Таксі

Хто з нас не грав в ігри, не писав повідомлення і не базікав, повертаючись на таксі? Залишити телефон на сусідньому місці після прибуття в пункт призначення, простіше простого. Зрештою, незручно ж тримати його в руці, коли розплачуєшся або відкриваєш двері.

Шанси на повернення: 0-50% (залежить від дальності поїздки та чесності водія).

1. Басейни, пляжі і будь-які водойми

Таке трапляється частіше, ніж ви думаєте. У спеку так хочеться зануритися скоріше, можна навіть в одязі. При цьому з голови вилітає, що смартфон лежить в кишені шортів. Іноді допомагають друзі - розгойдати і кинути друга в басейн в нових штанах, з паспортом у кишені, ключами, грошима і мобільником - одна з найдавніших забав всіх часів і народів.

Шанси на повернення: 50-75%, шанси, що він буде в робочому стані: 0-5%.

Повернути мобільний буде легше, якщо буде налаштований інтернет на смартфоні.

Вконтакте
Pinterest