WebMoney Keeper Mini - плюси і мінуси

admin Різні статті

WebMoney Keeper Mini - плюси і мінуси

Широко відома платіжна система Webmoney, спеціально для користувачів, що не володіють великим досвідом в інтернет-платежах, створила новий вид свого гаманця - WebMoney Keeper Mini.

WebMoney Keeper Mini.

Це зручний і легкий (хоча і з дещо обмеженими функціями) продукт, просто ідеально підходить для людей, яким від платіжних систем потрібно зовсім небагато - одержувати і відправляти електронні гроші, а також оплачувати товари і послуги в мережі Інтернет.

Однак Webmoney Keeper Mini цілком підійде і досвідченим користувачам, так як до нього можна прикріплювати вже існуючі гаманці в Webmoney Keeper Classic і Webmoney Keeper Light, тим самим значно спрощуючи роботу з ними.

Реєстрація в Webmoney Keeper Mini дуже проста. Для неї буде потрібно лише електронна пошта, на яку прийде спеціальний код - цей код потрібно буде ввести у відповідне віконце. Вхід здійснюється за допомогою введення електронної пошти, на яку здійснювалася реєстрація (і вона ж буде служити в якості логіну) та введення пароля. Крім цього в Webmoney Keeper Mini збережена і Enum-авторизація, і користувачі, які бажають підсилити безпеку коштів що зберігаються на гаманці, можуть нею скористатися. Загалом, все, що потрібно для того, щоб завести собі Mini-гаманець - це браузер і e-mail.

Незважаючи на злегка урізаний функціонал, практично всі основні функції, якими володіють інші, більш просунуті продукти Webmoney, в Keeper Mini збережені. Можна створювати будь-які гаманці потрібного типу, переглядати на них баланс, відправляти і отримувати перекази, дивитися їх історію, виписувати, отримувати і оплачувати рахунки, поповнювати гаманці з WM-карт і багато іншого.

Додатковою перевагою, якою володіє Keeper Mini, потрібно назвати можливість переводити гроші іншому користувачеві WM Keeper Mini не на номер гаманця, а на електронну адресу, яка відіграє роль логіна. Воно й зрозуміло, тому що можна створити лише по одному гаманцю кожного типу, а адреса електронної пошти, яка виступає в якості логіна, по суті, ідентифікує свого власника, отже гроші, надіслані таким способом з Z-гаманця прийдуть саме на Z-гаманець кореспондента. Не потрібно запам'ятовувати незручні номери гаманців або Wmid, потрібно знати всього лише e-mail людини, якій потрібно відправити гроші. Ще однією зручністю можна назвати можливість використання WM Keeper Mini з будь-якого комп'ютера, так як для його роботи не потрібна установка спеціальних програм або цифрових сертифікатів.

У чому ж полягає обмежений функціонал WM Keeper Mini? Дуже багато функцій, притаманних іншим продуктам компанії Webmoney, в Webmoney Keeper Mini відсутні. Наприклад, немає WM-чату, обмежена робота з кореспондентами, немає кредитних гаманців, не допускається створення декількох гаманців одного типу. Ну і, звичайно ж, існує ліміт на кількість грошей, що знаходяться на кожному з гаманців.

Вся справа в тому, що на будь-якому з гаманців WM Keeper Mini може знаходитися сума, еквівалентна п'яти тисячам російських рублів. Тут все зрозуміло - якщо, наприклад, курс американського долара складає тридцять рублів, то на Z-гаманець в Webmoney Keeper Mini може перебувати сто шістьдесят-шість з центами доларів. Порахувати нескладно.

Крім максимальної суми, що може знаходиться на гаманцях Webmoney Keeper Mini, існує ще одне обмеження. Воно стосується лімітів на операції в день, тиждень і місяць. Приміром, у день можна переводити або отримати максимум п'ять тисяч рублів, на тиждень максимум - п'ятнадцять тисяч, на місяць - максимум тридцять тисяч. Долари - двісті в день, п'ятсот в тиждень і тисячі в місяць.

Але наявність лімітів на перекладні засоби важко назвати недоліком. Той, кому необхідно оперувати більш солідними сумами, може з легкістю підключити до свого WM Keeper Mini гаманці, що знаходяться на Light чи Classic. Це ще одна перевага цього невеликого, але надзвичайно зручного продукту Webmoney.

Вконтакте
Pinterest