Windows 7 не завантажується, що робити?

admin Різні статті

Windows 7 не завантажуєтьсяНе завантажується Windows 7. Багато хто знає що операційна система Windows 7 як і попередні її версії має здатність до збоїв. Що ж робити користувачеві якщо після завантаження комп'ютера сама операційна система Windows 7 не завантажується, а висне на екрані завантаження?

Windows 7 не завантажується

Причини такої поведінки можуть бути абсолютно різні. У системі Windows 7 як і в інших спершу треба спробувати завантажиться в «Безпечному режимі», для цього перед завантаженням необхідно натиснути клавішу «F8». Після появи вікна вибору способу завантаження ми можемо вибрати завантаження в безпечному режимі або відновити систему до останньої точки відновлення. Також існує можливість «Завантажити останню вдалу конфігурацію». (Раджу - Як вирішити проблему з розширеннями в Opera 11)

Але у випадку зараження системи вірусами, після невдалого їх лікування, при пошкодженні файлової системи або при апаратному збої система може не завантажуватися і в «Безпечному режимі». У такому випадку відновити працездатність операційної системи можна за допомогою «отката» системи. Робиться це в такий спосіб:

  • Нам потрібен диск з операційною системою версія і мова якої повністю відповідає версії встановленій в даний час на комп'ютері користувача.
  • Вставляємо диск в CD/DVD-ROM і виставляємо завантаження з CD.
  • Після початкового завантаження приймаємо ліцензійну угоду і тиснемо на кнопку «F8». Тепер програма установки сама спробує знайти вже встановлену операційну систему і зробить спробу її відновлення. Вам знадобиться лише вибрати «Відновлення системи».
  • У разі наявності декількох встановлених систем на комп'ютері вам знадобиться вказати на ту, яка вимагає відновлення і натиснути клавішу «R». Далі програма сама скопіює потрібні файли і відновить якщо можливо вашу операційну систему до робочого стану.
  • ДалІ залишилося тільки перезавантажити комп'ютер.

Тепер ви знаєте що робити, якщо Windows 7 не завантажується.

Цікава стаття про закріплення папки на панелі завдань в Windows 7

Вконтакте
Pinterest